خانه / همه / پیشنهاد ازدواج جنجالی به مجری زن معروف + عکس

پیشنهاد ازدواج جنجالی به مجری زن معروف + عکس

پیشنهاد ازدواج جنجالی به مجری زن معروف + عکس , محسن افشانی بازیگر جنجالی و پرحاشیه ازدواج کرد , توهین مجری من و تو به ظریف + عکس , محسن افشانی ازدواج کرد؟ + عکس | ازدواج محسن افشانی حقیقت دارد؟ , خانم مجری مشهور تلویزیون داغدار شد +عکس , مجری ایرانی بدل شیلا خداداد معرفی شد+عکس , تیپ جالب المیرا شریفی مقدم مجری شبکه خبر در کودکی! عکس .

پیشنهاد ازدواج جنجالی به مجری زن معروف + عکس , معروف, مجری, عکس, زن, جنجالی, پیشنهاد, ازدواج

پیشنهاد ازدواج جنجالی به مجری زن معروف + عکس | یک مجری معروف سودانی با پیشنهاد ازدواج جنجال برانگیز یک سرمایه دار سعودی با مهریه ۲۵ میلیون دلار و یک ویلای مجلل مخالفت کرد.

به گزارش آفتاب و به نقل از روزنامه اینترنتی «عاجل» عربستان، «آلاء المبارک»، مجری سودانی معروف به «لوشی» تصمیم نهایی خود در قبال ازدواج با یک سرمایه دار سعودی که ۲۵ میلیون دلار و یک ویلا در شهر ریاض، پایتخت این کشور به عنوان مهریه پیشنهاد داده بود را اعلام کرد.
بر اساس این گزارش، مجری مذکور پیشتر در پاسخ به لینک خبری که از پیشنهاد ازدواج سرمایه دار سعودی حکایت داشت، در حساب کاربری خود در توییتر به نوشتن عبارت «خوب موافقم» بسنده کرده بود و همین مسئله نیز باعث شد کاربران شبکه اجتماعی آن را به عنوان موافقت رسمی وی با پیشنهاد ازدواج قلمداد کنند.
با این حال المبارک در پیام دیگری موضع نهایی خود در قبال پیشنهاد ازدواج را این چنین اعلام کرد: برای من این افتخار کافی است که دختر آفریقا هستم، عربستان و مردمان آن روی سر من جای دارند، با تمام افتخار سودانی هستم و اگر خدا بخواهد همسرم نیز سودانی خواهد بود.
این در حالی است که پیشتر پایگاه اینترنتی «النیلین» سودان فاش کرده بود که یک سرمایه دار سعودی به نام «سوید الجاسر» ضمن اعلام این که دارای ۱۵۰ میلیون دلار، خودروهای لوکس و املاکی در شهر ریاض است، به مجری مذکور پیشنهاد ازدواج با مهریه ۲۵ میلیون دلاری و یک ویلا در این شهر داده و برای کسی که شماره وی لوشی را به وی بدهد نیز جایزه تعیین کرده بود.
پیشنهاد ازدواج جنجالی به مجری زن معروف + عکس , معروف, مجری, عکس, زن, جنجالی, پیشنهاد, ازدواج
http://www.aftabir.com
چهره سارا خوئینی ها در ۲۲ سال پیش در دوران دانشجویی! عکس

همه چیز در مورد ازدواج پیشنهاد جنجالی زن عکس مجری معروف

جزییات مطلب ازدواج و پیشنهاد و جنجالی و زن و عکس و مجری و معروف را میخوانید .


شایعه ازدواج فرهاد مجیدی و خانم مجری

به نقل از سایت فان پاتوق و به گزارش آبان گراف شایعه ازدواج فرهاد مجیدی و خانم مجری و شایعه ازدواج فرهاد مجیدی و خانم مجری ازدواج فرهاد مجیدی و مژده لواسانی اخیرا شایعاتی درباره ازدواج فرهاد مجیدی و مژده لواسانی منشتر شده است! درواقع این شایعات بخاطر انتشار خبر ازدواج آنها در یک صفحه مجازی در اینستاگرام بوده است که با واکنش خانم مجری نیز همراه شده است. علت عصبانیت این مجری مربوط به ادعا‌های عجیبی است که در این صفحه مطرح شده است. در دو پست آخر این پیج با انتشار عکس لواسانی در کنار فرهاد مجیدی نوشته شده است: ازدواج با اسطوره استقلال فرهادخان مجیدی آرزوی کودکی و نوجوانی هردختر والبته خود من بود و امروز خدارو بسیار شاکرم که به این رؤیا و آرزوی کودکیم بسیار نزدیک شدم. وای خداجون خیلی دوست دارم که از بچگی کمکم کردی که به همه آرزوهام برسم! انتشار عکس هایی از مژده لواسانی و فرهاد مجیدی! …

عکس عارفانه خانم مجری معروف

به نقل از سایت گهر و به گزارش آبان گراف عکس عارفانه خانم مجری معروف و مژده لواسانی مجری جوان و نجیب تلویزیون با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت :‌ خنُک آن قمار بازی که بباخت هرچه بودش بنماند هیچش الاّ هوس قمار دیگر… #حضرت_مولانا# تکمله:من زنده ام هنوز و غزل،فکر میکنم… تکمله دو: عکس خاطره ی قدیمی و شیرین است که رفیق نازنینم برداشته است. عکس … نوشته عکس عارفانه خانم مجری معروف اولین بار در جدید ۹۶ -گهر پدیدار شد. شما پست عکس عارفانه خانم مجری معروف را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید منبع خبر گهر

عاشقانه خانم مجری معروف و پرحاشیه + عکس

به نقل از سایت آفتابیر و به گزارش آبان گراف عاشقانه خانم مجری معروف و پرحاشیه + عکس و عاشقانه خانم مجری معروف و پرحاشیه + عکس | آزاده نامداری مجری معروف و پرحاشیه، در جدید ترین پست صفحه اینستاگرامش نوشت:…. به گزارش آفتاب، آزاده نامداری نوشت:هرعشقي ميميرد،خاموشي ميگيردعشق تو نميميردباوركن درقلبم هيچ كسي جايت رانميگيرد???????????#شب#شعر#عشق#وتمام… شما پست عاشقانه خانم مجری معروف و پرحاشیه + عکس را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید منبع خبر آفتابیر

پیشنهاد ازدواج جنجالی به مجری زن معروف + عکس


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *