لیست قیمت ماشین های ایران خودرو پژو و سمند دنا رانا

لیست قیمت ماشین ایران خودرو ۹۶ و ليست قيمت ماشين ايران خودرو

ایران خودرو برای عرضه محصولات خود در بهمن ماه سال جاری، لیست قیمت جدید آنان را اعلام کرده است که جزییات آن به شرح زیر خواهد بود.
لیست جدید ایران خودرو برای فروش محصولات خود، اول از همه وانت آریسان دیده می‌شود که با قیمت ۲۸ میلیون و ۸۹۳ هزار و ۵۰۰ تومان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد، اما پس از آن اعضای خانواده پژو ۴۰۵ دیده می‌شود که قیمت آنان از ۳۰ میلیون و ۷۰۹ هزار و ۵۰۰ تومان آغاز شده و تا ۳۲ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۳۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.
ادامه جدول، خانواده پژو پارس دیده می‌شود که ارزان‌ترین نسخه آن به قیمت ۳۷ میلیون و ۹۷۵ هزار و ۱۰۰ تومان فروخته می‌شود، این درحالیست که نسخه اتوماتیک آن با پیشرانه یورو ۴، حدود ۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.
بین خودروهای پژو ۲۰۶ همانطور که انتظار می‌رفت، تنها دو نسخه تیپ ۲ و تیپ ۵ دیده می‌شود که مشتریان برای خرید پژو ۲۰۶ تیپ ۲، نیاز به پرداخت ۳۳ میلیون و ۸۴۴ هزار و ۷۰۰ تومان خواهند داشت، اما برای داشتن تیپ ۵ اتومبیل نیاز به پرداخت ۳۹ میلیون و ۱۳۵ هزار و ۴۰۰ تومان خواهید داشت. هرچند نسخه V8 پژو ۲۰۶ صندوق دار هم در این لیست دیده می‌شود که با قیمت ۳۹ میلیون و ۸۵۸ هزار تومان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.
ماشین پژو ۲۰۷ در دو مدل دستی و اتوماتیک عرضه می‌شود. نسخه دستی اتومبیل قیمت ۴۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی دارد و برای خرید نسخه اتوماتیک اتومبیل، باید ۷ میلیون تومان هزینه بیشتری پرداخت کنید که به طور دقیق‌تر، هزینه پرداختی آن معادل ۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود.
گروه سمند هم در نسخه‌های مختلف ثبت سفارش می‌شود که حداقل دارای قیمت ۳۱ میلیون و ۳۷۰ هزار و ۹۰۰ تومانی بوده و حداکثر با قیمت ۳۹ میلیون و ۵۰۳ هزار و ۱۰۰ تومان در مدل‌های سورن ELX به مشتریان عرضه می‌شود.
بیشترین این لیست هم مربوط به محصولات “رنو” خواهد بود که از تندر ۹۰- E2 با قیمت ۳۸ میلیون و ۸۶۸ هزار و ۶۰۰ تومان آغاز شده و به خودروی رنو کپچر با قیمت ۱۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ختم می‌شود!
همچنین در ادامه برای اطلاع از جزییات قیمت محصولاتی همچون رانا، دنا، هایما، دانگ فنگ، سوزوکی و یا محصولات ایکاپ، توجه شما را به جدول زیر جلب می‌کنیم:

لیست قیمت ماشین ایران خودرو جدید

 

 

لیست قیمت ماشین های ایران خودرو پژو و سمند دنا رانا , ماشین, لیست, قیمت, سمند, دنا, خودرو, پژو, ایران خودرو, ایران


منبع خودرو بانک و ایران وی

لیست قیمت ماشین های ایران خودرو پژو و سمند دنا رانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *