خانه / همه / محسن رضایی: به اعماق داعش نفوذ کرده‌ایم

محسن رضایی: به اعماق داعش نفوذ کرده‌ایم

محسن رضایی: به اعماق داعش نفوذ کرده‌ایم , توصیه محسن رضایی برای گسترش بازار ایران , واکنش محسن رضایی به تعرض فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن , محسن رضایی: سردارسلیمانی در مسیر اقتدار مقدس می جنگد +فیلم , ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران از مرز ۱۰۰ درصد عبور کرده است! , محسن رضایی: قاسم سلیمانی از قهرمان‌های کشف شده در فتح المبین است / چرا تجارت ما پا به پای قاسم سلیمانی نمی‌رود؟ / این افتخار بزرگی برای ملت ماست که پرچمدار مبارزه با بدترین آدم‌کش‌های تاریخ شد , نابودی کامل «داعش» در کرانه غربی فرات/درگیری خونین داعش و النصره در شمال سوریه .

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، سرلشکر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز در مراسم سی و سومین سالگرد تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی طی سخنانی اظهار داشت: یکی از خلأهای بزرگی که طی ۳۰۰ سال گذشته در ایران به وجود آمد خلأ اقتدار بود.

وی افزود: وقتی اقتدار کشور ما از بین رفت مرزهای ما آسیب‌پذیر شد و دیگر سرزمین ما و دیانت مردم حفاظت نداشت و از آن زمان به بعد بسیاری از سرزمین‌ها و استان‌های ما از دست رفت.

همه چیز در مورد اعماق خبرنگار داعش دفاعی محسن رضایی

بیشتر بخوانید

🔴 سپاه چگونه آسمان ایران را امن‌ترین خطوط هوایی جهان کرد + جزئیات

جزییات مطلب اعماق و خبرنگار و داعش و دفاعی و محسن رضایی را میخوانید .

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: بدتر از این موضوع آن بود که ما به‌دلیل نداشتن اقتدار نوکر کشورهای خارجی شدیم و آنها اجازه نمی‌دانند تا ما برای آینده کشورمان برنامه‌ریزی داشته و تصمیم‌گیری کنیم. در این حالت ما نمی‌توانستیم از سرزمین و استقلال‌مان دفاع کنیم و هویت کشورمان را هم از دست داده بودیم.

رضایی پیروزی انقلاب اسلامی را نقطه آغاز بازگشت اقتدار و امنیت به کشور دانست و تصریح کرد: در طول انقلاب ملت ما با کمک سربازان خدمتگزار خود در نیروهای مسلح خلأ اقتدار و امنیت را پر کردند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره محسن رضایی: به اعماق داعش نفوذ کرده‌ایم

وی یادآور شد: ابتدا دشمنان از خلأ دفاعی ما استفاده و ۵ استان کشور ما را اشغال کردند که البته ایثارگران و رزمندگان ما با پرکردن این خلأ یک قدرت دفاعی برای کشور ایجاد کردند. در ادامه دشمنان با استفاده از خلأ امنیتی در کشور ترورها و بمب‌گذاری‌ها را آغاز کردند که این موضوع نیز با همت سربازان گمنام امام زمان(عج) پر شد و امروز دستگاه اطلاعاتی ما بزرگترین دستگاه اطلاعاتی خاورمیانه است و زمانی که اسناد فروپاشی داعش منتشر شود مشخص می‌شود که ما تا چه‌میزان در عمق داعش نفوذ کرده بودیم.

انتقاد سردار سلیمانی از فیلمهای دفاع مقدس/ لحظه انهدام خودروهای انتحاری داعش/ پشت پرده کشف حجاب های اخیر، زنانی هستند که در خیابان یاسر سکونت دارند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نحوه شکل‌گیری سپاه حفاظت هواپیمایی ادامه داد: در سال‌های ۶۲ و ۶۳ به‌دلیل خلأ وجود اقتدار در حوزه امنیت هوایی هواپیماربایی‌هایی در کشور انجام شد که در این حوزه نیز با ورود سپاه امنیت و اقتدار به کشور بازگشت.

توضیحات بیشتر در مورداعماق خبرنگار داعش دفاعی محسن رضایی

رضایی ادامه داد: روزی حاج احمد‌آقا فرزند امام با من تماس گرفتند و گفتند، هیچ هواپیمایی بدون پاسدار جایی نرود. من این موضوع را به فرمانده سپاه تهران ابلاغ کردم و پس از استقرار سپاه در فرودگاه‌ها ۱۲ مورد هواپیماربایی در آسمان و ۸ مورد هواپیماربایی در زمین جلویش گرفته شد.

وی اضافه کرد: پس از این موضوع عده‌ای در سال ۶۷ می‌گفتند که حالا که جنگ تمام شده سپاه در فرودگاه‌ها چه می‌خواهد، از همین رو من نامه‌ای به حاج احمد آقا نوشتم و گفتم که این مسئله را به امام بگویید و خواستار این شدم که ایشان مأموریت حفاظت از هواپیماها را کتباً به سپاه اعلام کنند. حضرت امام نیز طی نامه‌ای با تشکر از زحمات پاسداران گفتند سپاه همچنان در فرودگاه‌ها باقی بماند.

شما مطلب محسن رضایی: به اعماق داعش نفوذ کرده‌ایم را می خوانید .

اعماق خبرنگار داعش دفاعی محسن رضایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنان خود به بررسی مشکلات و ضعف‌های کشور به‌خصوص در حوزه اقتصادی پرداخت.

رضایی در این باره با بیان اینکه “دشمنان ما بعد از انقلاب اسلامی با آگاهی از خلأها و نقدهای کشور سعی داشتند تا از همان حوزه به ما ضربه بزنند” خاطرنشان کرد:‌ در حوزه دفاعی و امنیتی این خلأ به‌سرعت پر شد و ما از چنان اقتداری در این حوزه برخورداریم که امروز در بیرون از مرزها از مردم و مسلمانان دفاع می‌کنیم.

اعماق خبرنگار داعش دفاعی محسن رضایی

وی ادامه داد: امروز ما بیرون از مرزهای کشور با تروریسم می‌جنگیم زیرا اقتدار و امنیت ایران با امنیت منطقه و کشورهای مسلمان گره خورده است، اگر در منطقه قدرتی مستقل از آمریکا و قدرت‌های بزرگ شکل نگیرد همواره دچار ضعف و نقص خواهیم بود، امروز اقتدار به سوریه و عراق بازگشته و ان‌شاءالله به فلسطین هم بازخواهد گشت.

بازگشت خط دفاعی سپاهان به شرایط نرمال

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ابراز اینکه بدون اقتدار نمی‌توان استقلال به دست آورد و از نوکری دشمن رهایی یافت، عنوان کرد: ما اقتدار و امنیت را برای شکوفایی کشور می‌خواهیم و دولتمردان و مسئولان باید از این فضای به وجود آمده استفاده کنند تا کشور را در ابعاد مختلف پیشرفت دهند.

این مطلب در مورد اعماق خبرنگار داعش دفاعی محسن رضایی می باشد .

رضایی اضافه کرد: امروز امنیت و اقتدار در کشور ما برای پیشرفت اسلام و مسلمین ایجاد شده و دولتمردان ما باید از این فضای به وجود آمده استفاده کنند.

وی با طرح این سؤال که “آیا با گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی ما در حوزه‌های اقتصادی و صنعتی نیز مانند حوزه امنیتی پیشرفت کرده‌ایم یا خیر؟”، اظهار داشت: ما باید در سایه‌سار امنیت به وجود آمده، فضای اقتصادی کشور را به پیش می‌بردیم و خلأ موجود در این حوزه را می‌پوشاندیم اما بدتر از این موضوع این است کسانی که خود متهم این عقب‌ماندگی هستند بیایند و نیروهای دفاعی را متهم کنند و جوسازی کنند که “چرا این‌همه پول به نیروهای مسلح می‌دهید؟” یا “چرا نیروهای مسلح در بیرون از مرزها حضور دارند؟”. چرا باید پشت سر امنیتی که ما ایجاد کرده‌ایم، ترکیه و دیگران بازار فروش به دست آورند؟

محسن رضایی: به اعماق داعش نفوذ کرده‌ایم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: امروز دنیا بسیج شده تا از ادامه اقتدار ما جلوگیری کند و عده‌ای می‌گویند که ما نباید موشک داشته باشیم اما ما نمی‌توانیم روند اقتدار خود را متوقف کنیم و باید در این حوزه پیشرفت داشته باشیم. دولت و مجلس باید همت کنند و با استفاده از این امنیت مسائل اقتصادی کشور را حل کنند.

هشدار آلمان درباره عواقب خطرناک شکست داعش در عراق و سوریه برای اروپا

رضایی گفت: امروز تمام فشار آقای ترامپ روی دو بعد موشکی و تحریم اقتصادی علیه ما جمع شده و خود او می‌گوید “شاید ما در عرصه نظامی در مقابل ایران موفق نباشیم اما امیدواریم در عرصه اقتصادی ایران را از پای درآوریم”.

اعماق, خبرنگار, داعش, دفاعی, محسن رضایی

وی با اشاره به مشکلات به وجود آمده بین قطر، عربستان و امارات گفت: از زمانی که این اتفاق افتاد، کشتی‌های حمل گاز قطری که از امارات سوخت نفت‌کوره می‌گرفتند دچار محدودیت شدند حال آنکه انبارهای نفت‌کوره ما پر شده تا جایی که در برخی پالایشگاه‌ها اعلام خطر کرده‌اند که امکان انفجار وجود دارد و ممکن است بعضی از آنها به همین دلیل تعطیل شوند اما ما وسایل انتقال نفت کوره به قطر را که سالانه به ۳۰۰ هزار تن از این محصول نیاز دارد نداریم در صورتی که می‌شود از این ناحیه ۲ میلیارد دلار درآمد به دست آورد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی چه تقصیری دارد که مشکلات اقتصادی ما یا به‌دلیل ضعف و بی‌عرضگی است و یا به‌دلیل تحریم‌های اقتصادی است؟ عده‌ای می‌خواهند مشکلات اقتصادی را به‌سمت بزرگترین دستاوردهای نظام سوق دهند که این اشتباه بزرگی است.

رضایی در پایان خاطرنشان کرد: دولت و مجلس باید پاسخ دهند که چگونه می‌خواهند از عهده این مشکلات برآیند در حالی که دشمن تلاش خود را برای استفاده از خلأ اقتصادی ما گذاشته است. همان‌طور که با فکر و مطالعه قدرت دفاعی ما درست شد باید با جهاد اقتصادی در همه ابعاد و بحث‌ها نیز یک نهضت را شروع کرد و خلأهای موجود در این حوزه را پر کرد.

در حال تکمیل . . . .

انتهای پیام/افشای اطلاعات جدید از جنایت هولناک داعش در یک شهر سوریه + جزئیات

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش آبان گراف افشای اطلاعات جدید از جنایت هولناک داعش در یک شهر سوریه + جزئیات و فتحی‌نظام، خبرنگار خبرگزاری تسنیم، القریتین،‌ حومه حمص: شهرک القریتین واقع در حومه جنوب شرقی شهر حمص، آخرین دژ گروه تروریستی داعش بود که برای بقا در مرکز سوریه تلاش می‌کرد، اخیراً ارتش سوریه این شهرک را آزاد کرد، ساختمان‌هایش از ویرانی و خرابی در امان نماند و مردم آن از جنایات وحشیانه جان سالم به‌در نبردند، جنایاتی که منجر به جان باختن ده‌ها نفر از آنها شد.نیروهای خلیفه ابوبکر البغدادی از اینجا فرار کردند و البته رؤیاهای خلافت را با خود بردند و شعارهای دولت موهوم باقیه باقیه هم محو شد، پس از آنکه ایستادگی مردان این شهرک و اصرار ارتش سوریه بر دفاع از این شهرک و بازگرداندن آن به مردم، آنها را شکست داد.یکی از افسران میدانی شرکت‌کننده در آزادسازی شهرک القریتین به خبرنگار تسنیم می‌گوید: …

جزئیاتی از جدیدترین جنایت تروریست‌های داعش در عراق+عکس

محسن رضایی: به اعماق داعش نفوذ کرده‌ایم , محسن رضایی, دفاعی, داعش, خبرنگار, اعماق به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا, سی‌ام بهمن ماه امسال بود که ۲۷ رزمنده حشدالشعبی عراق پس از اطلاع حضور تعدادی تروریست داعشی در روستای سعدونیه در نواحی الریاض از توابع استان کرکوک و شهر حویجه که مدت زیادی در این منطقه پنهان شده بودند, توسط ۵ خودرو برای پاکسازی و دستگیری آنها عازم منطقه حضور تروریست‌ها شدند.به محض ورود رزمندگان به روستا و در حالی‌که اوضاع امن به نظر می‌رسید, تروریست ها که در ساختمان های اطراف کمین کرده بودند, از چهار طرف به رزمندگان حشد الشعبی حمله کرده و آنها را به محاصره خود در می‌آورند.پس از مقاوت سنگین و عظیم دو ساعته رزمندگان حشد الشعبی, تعداد زیادی از آنها به شهادت می‌رسند. داعش پس از به شهادت رسیدن این رزمندگان در اقدامی جنایتکارانه ضمن آنکه تیر خلاص به رزمندگانی که به شدت مجروح شده بودند زدند, تجهیزات رزمندگان و پیکر شهدا را به آتش کشیده و سر تمامی آنها را از …

آخرین دستاوردهای محققان سپاه به نمایش گذاشته شد

محسن رضایی: به اعماق داعش نفوذ کرده‌ایم , محسن رضایی, دفاعی, داعش, خبرنگار, اعماق به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، اولین جشنواره فجر رشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران افتتاح شد.به گزارش تسنیم در این جشنواره آخرین دستاوردهای محققان سپاه در حوزه های دریایی، مخابرات و الکترونیک، هوایی و هوا فضا به نمایش گذاشته شده است.همچنین در این همایش قرار است از ۳۰ نفر از کسانی که بهترین طرح ها را ارائه کرده اند تقدیر به عمل آید.انتهای پیام/

محسن رضایی: به اعماق داعش نفوذ کرده‌ایم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *