خانه / همه / رایزنی ظریف با نخست وزیر پاکستان درباره تحولات منطقه‌ای

رایزنی ظریف با نخست وزیر پاکستان درباره تحولات منطقه‌ای

رایزنی ظریف با نخست وزیر پاکستان درباره تحولات منطقه‌ای , رایزنی ظریف با نخست وزیر بوسنی و هرزگوین , رایزنی‌‌های منطقه‌ای ظریف و وزیر خارجه بلغارستان در صوفیا , رایزنی ظریف با وزیر کار کرواسی , ظریف با نخست وزیر صربستان دیدار کرد , دیدار ظریف با نخست وزیر و رئیس مجلس صربستان +عکس , ظریف یکشنبه به پاکستان می رود .

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم به نقل از ای آر وای نیوز، محمد جواد ظریف که صبح امروز در جریان سفری سه روزه وارد پاکستان شده است با شاهد خاقان عباسی دیدار کرد.

وزیر خارجه کشورمان در این دیدار تصریح کرد: همکاری و همراهی دو کشور دوست و همسایه ایران و پاکستانی می‌تواند سبب رونق اقتصادی هر دو کشور شود.

همه چیز در مورد پاکستان تحولات درباره دفتر رایزنی ظریف نخست وزیر وزیر

ظریف افزود: ما از هر گونه فعالیتی که سبب افزایش همکاری بین دو کشور شود، استقبال خواهیم کرد.

وی ابراز امیدواری کرد با توجه ویژه مسئولین دو کشور به حوزه اقتصادی و فرهنگی موانع موجود بر سر راه تعاملات تجاری حل شود.

جزییات مطلب پاکستان و تحولات و درباره و دفتر و رایزنی و ظریف و نخست وزیر و وزیر را میخوانید .

شاهد خاقان عباسی با تایید سخنان ظریف گفت: در حال حاضر افزایش روابط تجاری میان ایران و پاکستان اهمیت فراوانی دارد و دو کشور باید تلاش کنند تا در این راه اقدامی موثر صورت گیرد.

نخست وزیر پاکستان بیان کرد: برای رساندن سطح تجارت میان دو کشور به رقم پنج میلیارد دلار بایدکاری مضاعف صورت گیرد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره رایزنی ظریف با نخست وزیر پاکستان درباره تحولات منطقه‌ای

وی ابراز امیدواری کرد پروژه انتقال گاز از ایران به پاکستان نیز با جدیت پیگیری شده و به زودی با تکمیل بخش‌های آن مردم پاکستان بتوانند از نعمت گاز ارزان استفاده کنند.

عضو ارشد حزب نواز گفت: ایران و پاکستان می‌توانند با همکاری همدیگر امنیت را به افغانستان هدیه کرده و سبب ایجاد صلح وثبات در منطقه شوند.

توضیحات بیشتر در موردپاکستان تحولات درباره دفتر رایزنی ظریف نخست وزیر وزیر

ظریف صبح روز دوشنبه با وزیر خارجه پاکستان دیدار کرده و در مورد راهکارهای افزایش میزان تجارت بین دوکشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

شروع رایزنی برای مصاحبه با خدمه کریستال

این درحالی است که مشکلات مربوط به زوار نیز یکی از موضوعات اصلی است که ظریف در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم اعلام کرده برای حل آن تلاش خواهد کرد.

شما مطلب رایزنی ظریف با نخست وزیر پاکستان درباره تحولات منطقه‌ای را می خوانید .

پاکستان تحولات درباره دفتر رایزنی ظریف نخست وزیر وزیر

انتهای پیام/.

پاکستان تحولات درباره دفتر رایزنی ظریف نخست وزیر وزیر


ظریف با نخست وزیر پاکستان دیدار کرد

رایزنی ظریف با نخست وزیر پاکستان درباره تحولات منطقه‌ای , وزیر, نخست وزیر, ظریف, رایزنی, دفتر, درباره, تحولات, پاکستان خبرگزاری ایسنا: محمد جواد ظریف که در صدر هیاتی سیاسی و اقتصادی برای انجام سفری سه روزه به اسلام آباد سفر کرده است، با شاهد خاقان عباسی نخست وزیر پاکستان دیدار و گفتگو کرد. وزیر امور خارجه کشورمان همچنین در دیدار با همتای پاکستانی خود در مورد مهم‌ترین مسائل دو کشور در ابعاد سیاسی و اقتصادی گفت‌وگو و رایزنی داشته است. ظریف روز گذشته برای گفت‌وگو با مقامات پاکستانی و رایزنی در مورد سطح روابط دو کشور به اسلام آباد سفر کرد.

رایزنی ظریف با نخست وزیر بوسنی و هرزگوین

به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران امروز (جمعه) با ازدیزویچ نخست وزیر بوسنی و هرزگوین دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار ازدیزویچ ضمن خوشامدگویی به ظریف از همه کمک های ایران به بوسنی در گذشته قدردانی کرد و افزود: ایران در قلب تک تک مردم بوسنی جای دارد. وی روابط دو کشور را بسیار دوستانه خواند و افزود: هیچ مشکل و مانعی در روابط دو جانبه نداریم ولی مایلیم روابط اقتصادی و تجاری با ایران را در سطح مناسبی گسترش دهیم. نخست وزیر بوسنی افزود: امضای توافقنامه تجارت ترجیحی، برقراری روابط بانکی و نیز تسهیلات روادیدی از جمله موضوعاتی است که لازم است برای برطرف شدن موانع همکاری های تجاری و اقتصادی انجام شود. در ادامه وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن ابلاغ سلام گرم و دعوت معاون اول رئیس جمهوری اسلامی ایران، افزود: بوسنی و هرزگوین از گذشته در قلب …

رایزنی‌‌های منطقه‌ای ظریف و وزیر خارجه بلغارستان در صوفیا

به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه رایزنی‌ها با مقامات بلغارستان بعدازظهر امروز چهارشنبه ۹ اسفندماه با کاترینا زاخاریئوا وزیر امور خارجه بلغارستان در دو مرحله دیدار و گفت‌وگو کرد. پیگیری توافقات انجام شده در دیدارها با مقامات بلغاری و راه‌های عملی ساختن آنها محور اصلی گفت‌وگوها بود. مسائل منطقه به ویژه اوضاع جاری در سوریه و یمن و لزوم مبارزه جدی با تروریسم و افراطی گری به عنوان یک تهدید مشترک جهانی از دیگر محورهای اصلی گفت‌وگوهای وزرای امور خارجه دو کشور بود. وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و بلغارستان پس از دو دور مذاکرات در کنفرانس خبری مشترک شرکت کردند. رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران پیش از این با رئیس جمهور، نخست‌وزیر و وزیر اقتصاد بلغارستان هم دیدار کرده بود. رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه به منظور انجام این سفر و در اولین مقصد سفرش وارد بلگراد پایتخت …

رایزنی ظریف با نخست وزیر پاکستان درباره تحولات منطقه‌ای


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *