خانه / همه / عقبگرد شاخص بورس تا ارتفاع ۹۵ هزار واحد

عقبگرد شاخص بورس تا ارتفاع ۹۵ هزار واحد

عقبگرد شاخص بورس تا ارتفاع ۹۵ هزار واحد , گردش بورس تهران به عقب , سایه روشن بورس در سال ۹۷ , رکورد جدید اپل در بازار بورس , الگوی تکراری بورس در اسفند ماه , بورس ، سکه یا بیت کوین؟ , سایه روشن بورس سال ۹۷ .

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۷۳۵میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۱۸۹میلیارد تومان در ۸۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت ۵۶۶واحدی در ارتفاع ۹۶هزار و ۲۸واحد قرار گرفت.

بیشترین تأثیر منفی بر حرکت دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای مخابرات ایران، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و فولاد مبارکه اصفهان شد و در مقابل نمادهای معاملاتی خدمات انفورماتیک، پالایش نفت تهران و پالایش نفت بندرعباس با رشد خود مانع افت بیشتر شاخص شدند.

همه چیز در مورد ارتفاع اقتصادی بورس خبرنگار شاخص هزار واحد

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز منفی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۱۸۰واحد، کل (هموزن) ۹۶واحد، قیمت (هموزن) ۷۲واحد، آزاد شناور ۷۲۱واحد و شاخص‌های‌ بازار اول و دوم به ترتیب ۴۷۵و ۸۲۳واحد افت کردند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲۳۲میلیون ورقه به‌ارزش ۱۳۹میلیارد تومان در ۲۸هزار نوبت، آیفکس ۳٫۷ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۰۸۰واحد قرار گرفت.

جزییات مطلب ارتفاع و اقتصادی و بورس و خبرنگار و شاخص و هزار و واحد را میخوانید .

انتهای پیام/

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره عقبگرد شاخص بورس تا ارتفاع ۹۵ هزار واحدشاخص بورس تهران افت کرد

به نقل از سایت برترینها و به گزارش آبان گراف شاخص بورس تهران افت کرد و خبرگزاری ایرنا: شاخص بورس آخرین روز کاری هفته (چهارشنبه) را با افت ۴۲۴ واحدی و قرار گرفتن در جایگاه ۹۸ هزار و ۱۳۳ واحدی پایان داد.در معاملات امروز ۹۸۱ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش پنج هزار و ۴۹۷ میلیارد ریال در ۶۳ هزار و ۱۰۲ نوبت مبادله شد. بررسی شاخص های اصلی بازار سرمایه نشان می دهد شاخص قیمت (وزنی – ارزشی) که در آن ارزش سهام شرکت های بزرگ اثر بیشتری بر شاخص می گذارد، ۱۳۵ واحد و شاخص کل (هم وزن) که در آن ارزش و وزن همه شرکت های بزرگ و کوچک در محاسبه شاخص کل، یکسان در نظر گرفته می شود، ۴۵ واحد کاهش یافت. شاخص قیمت (هم وزن) که بیانگر سطح عمومی قیمت سهام شرکت های پذیرفته شده …

عقب‌گرد ۵۶۶ واحدی شاخص کل بورس تهران

عقبگرد شاخص بورس تا ارتفاع ۹۵ هزار واحد , واحد, هزار, شاخص, خبرنگار, بورس, اقتصادی, ارتفاع خبرگزاری فارس: معامله‌گران بورس تهران امروز در حالی شاهد قرمزپوش شدن نماگرهای بورس تهران و غلبه عرضه بر تقاضای سهام در سهم‌های پیشرو بود که کاهش حجم معاملات سهام و بی‌انگیزگی در تالار شیشه‌ای باعث شده تا چراغ بازار سهام کم‌سو شود. شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران (تدپیکس) در پایان معاملات امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ماه ۹۶ با کاهش ۵۶۶ واحدی روی رقم ۹۶ هزار و ۲۸ واحد ایستاد. شاخص کل هم ‌وزن اما با کاهش ۹۶ واحدی عدد ۱۷ هزار و ۱۴۶ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش ۷۲۱ واحدی به رقم ۱۰۲ هزار و ۷۱۳ واحد دست یافت. شاخص بازار اول اما در حالی با کاهش ۴۷۵ واحدی به رقم ۶۸ هزار و ۱۹ واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با کاهش ۸۲۳ …

پرش دوم بورس تهران و رشد شاخص

به نقل از سایت برترینها و به گزارش آبان گراف پرش دوم بورس تهران و رشد شاخص و زهرا رحیمی در روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: نماگر بازار سهام روزهای سبز خود را دیروز با جهشی ۶۰۰ واحدی ادامه داد و توانست دومین کانال‌شکنی در هفته جاری را تجربه کند. بنابراین شاخص بورس تهران با ورود به کانال ۹۱ هزار واحدی رکورد جدیدی را در تاریخ خود به ثبت رساند. نمادهای گروه فولادی، سنگ آهنی و پالایشی بیشترین سهم را در این رشد داشتند. افزایش قیمت سهام بزرگ‌ترهای بورس که طبیعتا اثر بیشتری بر شاخص کل دارند، نوعی سوءتفاهم را میان برخی سهامداران مبنی‌بر شاخص‌سازی ایجاد کرده است که احتمالا ریشه در بی‌توجهی به عوامل بنیادین و ساختار بازار دارد. پرش دوم بورس تهران شاخص کل بورس تهران در جریان معاملات دیروز شاهد کانال شکنی دیگری بود. نماگر اصلی این بازار در جریان معاملات …

عقبگرد شاخص بورس تا ارتفاع ۹۵ هزار واحد


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *