خانه / همه / نامه نگاری دختر لبنانی با امام خامنه‌ای+عکس

نامه نگاری دختر لبنانی با امام خامنه‌ای+عکس

نامه نگاری دختر لبنانی با امام خامنه‌ای+عکس , امام خامنه‌‌ای “امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمان” را منصوب کردند , امام خامنه‌ای: حضور ایران در منطقه به اروپایی‌ها چه مربوط است؟/امام در مقابل منکرِ «بی‌حجابی» مثل کوه ایستاد , امام خامنه‌ای: امام در مقابل منکرِ «بی‌حجابی» مثل کوه ایستاد/ شارع اسلامی بر حکومت تکلیف کرده مانع انجام حرام علنی شود , امام خامنه‌ای درگذشت حجت‌الاسلام سبحانی را تسلیت گفتند , امام خامنه‌ای درگذشت حجت‌الاسلام سبحانی را تسلیت گفتند , ما می‌توانیم با رهبری امام خامنه ای نقشه دشمنان را نقش بر آب کنیم .

نامه نگاری دختر لبنانی با امام خامنه‌ای+عکس , نامه, فرهنگی, عکس, دختر, خبرنگار, باشگاه, امام

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، یکی از دختران شیعه لبنانی که در حوزه علمیه تحصیل می‌کند، دلنوشته‌ای را برای رهبر معظم انقلاب ارسال کرد. پس از مدتی فهمید که نامه‌اش خوانده شده و پاسخ داده شده است. ضمن اینکه چفیه‌ای هم به عنوان هدیه از رهبر معظم انقلاب دریافت کرد. نامه پاسخ دفتر مقام معظم رهبری به دو دختر خانم لبنانی هم تحویل داده شد.

همه چیز در مورد امام باشگاه خبرنگار دختر عکس فرهنگی نامه

ترجمه نامه دختر لبنانی در ادامه می‌آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

جزییات مطلب امام و باشگاه و خبرنگار و دختر و عکس و فرهنگی و نامه را میخوانید .

سلام علیکم و رحمة الله

سلام بر تو ای ولی خداوند در میان ما و عزیز ما و طبیب دردهای ما …

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره نامه نگاری دختر لبنانی با امام خامنه‌ای+عکس

امروز جناب دکتر شیخ علی رضا اعرافی به حوزه ما آمد و وقتی از منبر بالا رفت در ابتدا سلام شما را به ما رساند. اشک چشمانم جاری شد و به کلاس دویدم، این برگه را از دفترم کندم و قلم برداشتم، تا تلاش چهارم یا پنجمم باشد که برای شما می‌نویسم.

هر بار یادم می‌آید که دارم برای شما می‌نویسم، تلاش فزاینده‌ای می‌کنم که بین لزوم مختصرنویسی به خاطر اینکه وقت شما را نگیرم، و بین رغبت به اطاله کلام به علت عشق به صحبت با شما توازن برقرار کنم. همه دیدارهای شما با دانش آموزان و نخبگان و دانشجویان و بسیجیان و علما و دختران و فرزندان شهدا، باعث می‌شود از ته قلب به آنان غبطه بخورم و بارها تخیل کردم که من بین آن‌ها هستم، در محضر شما.

ازدواج مجدد مرد مبتلا به آلزایمر با همسرش! عکس

توضیحات بیشتر در موردامام باشگاه خبرنگار دختر عکس فرهنگی نامه

آرزویم این است که حتی یکبار شما را ببینم، صادقانه بگویم ما فرزندان شماییم در لبنان، فرزندان شما که از سختی این زندگی، به سیمای شما نگاه می‌کنیم و فراموش می‌کنیم هر آنچه بر ما می‌رود، و با شنیدن صدایتان دردهایمان را التیام می‌بخشیم، یک دارو و یک اسم خوش که همه دردهای ما را خوب می‌کند، و آن خامنه‌ای است. از خداوند می‌خواهم به من توفیق حضور در میان زیارت کنندگان شما را بدهد.

نامه نگاری دختر لبنانی با امام خامنه‌ای+عکس , نامه, فرهنگی, عکس, دختر, خبرنگار, باشگاه, امام

شما مطلب نامه نگاری دختر لبنانی با امام خامنه‌ای+عکس را می خوانید .

امام باشگاه خبرنگار دختر عکس فرهنگی نامه

در پاسخ دفتر مقام معظم رهبری آمده است: ایشان برای این دو دختر خانم دعا کرده و چفیه‌ای برایشان فرستادند.

انتهای پیام/

امام باشگاه خبرنگار دختر عکس فرهنگی نامه

این مطلب در مورد امام باشگاه خبرنگار دختر عکس فرهنگی نامه می باشد .

نامه نگاری دختر لبنانی با امام خامنه‌ای+عکس , نامه, فرهنگی, عکس, دختر, خبرنگار, باشگاه, امامنظر تحلیلگر آمریکایی درباره آثار نامه دوم امام خامنه‌ای به جوانان غربی

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش آبان گراف نظر تحلیلگر آمریکایی درباره آثار نامه دوم امام خامنه‌ای به جوانان غربی و «آدام گری» تحلیلگر آمریکایی در مصاحبه با خبرنگار بین الملل خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این سئوال که نامه دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به جوانان غربی را تا چه حد برای کمک به جهانیان با هدف تفاوت قائل شدن بین اسلام واقعی و اسلام تکفیری، موفق می داند و اینکه چرا رهبر ایران بار دیگر گفت‌وگوی مستقیم با جوانان غربی را از طریق نامه انتخاب کرده، تاکید کرد: مردی مانند آیت الله خامنه ای با خرد معنوی که تحولات سیاسی جهان را درک می کند، به روشنی می داند که جوانان جوامع مختلف رهبران آینده نهادهای سیاسی و مذهبی خواهند بود. به عنوان مثال یک جوان در یک کشور عربی سنی را در نظر بگیرید. از یک طرف، چنین فردی می تواند تحت تاثیر تبلیغات رسانه …

نامه هنیه به امام خامنه‌ای؛ شکست سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش آبان گراف نامه هنیه به امام خامنه‌ای؛ شکست سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، بعد از به رسمیت شناخته شدن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی توسط آمریکا، در عرصه تحولات فلسطین شاهد تغییراتی بودیم. از جمله این تغییرات، ناامیدی فلسطینی‌ها از آمریکا و روی آوردن آنان به دیگر قدرت های تاثیر گذار در صحنه فلسطین بود. فلسطینی ها از چین خواستند تا جایگزین آمریکا در روند مذاکرات سازش شود اما پکن به این درخواست پاسخ مثبتی نداده است.همچنین آشنایی دراز مدت فلسطینیان با اندیشه و عملکرد سیاسی اروپائیان باعث شده که آنان چندان چشم امیدی به اروپائیان نداشته باشند البته سیاستمداران فلسطینی از اهرم اروپا برای وارد کردن فشار به رژیم صهیونیستی استفاده می کنند اما بخوبی می دانند که اروپائیان نمی توانند میانجیگر مناسبی در روند سازش باشند.حضور حدود ۷۰ ساله فلسطینیان در …

شخصیت‌های جهان درباره نامه امام خامنه‌ای به جوانان غرب چه می‌گویند؟

به نقل از سایت بی جامه و به گزارش آبان گراف شخصیت‌های جهان درباره نامه امام خامنه‌ای به جوانان غرب چه می‌گویند؟ و …

نامه نگاری دختر لبنانی با امام خامنه‌ای+عکس


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *