خانه / همه / درباره زن خانه دار، مراقب باشید

درباره زن خانه دار، مراقب باشید

درباره زن خانه دار، مراقب باشید , شیوع اگزمای پوستی تماسی در زنان خانه‌دار و آرایشگران , پرهیز غذایی مادران شیرده، مراقب باشید , تقلید کودک از والدین، مراقب باشید , در نوروز مراقب کلسترول باشید , مراقب کلیه ها باشید , مراقب کلیه هایتان باشید! .

درباره زن خانه دار، مراقب باشید , مو, مراقب, متخصص, زن, درباره, خانه, تماسی, پوستی, پوست

متخصص پوست و مو گفت: اگزمای پوستی تماسی در زنان خانه‌دار و آرایشگران شیوع بیشتری دارد.

رویا گستری متخصص پوست و مو، اظهار کرد: برخی از بیماری‌ها و حتی حساسیت‌ها در اثر بروز یک آلرژی مانند عطسه و آبریزش در افراد عود پیدا می‌کند و با آغاز حساسیت، آلرژی‌های دیگر نیز فعال می‌شوند.

وی ادامه داد: اگزمای اتوپیک یک نوع آلرژی پوستی محسوب می‌شود که در کودکان در اثر چهار دست و پا رفتن در نقاط زانو و یا زیر حفره زانو ایجاد می‌شود.

چه کسانی در معرض ابتلا به اگزامی پوستی هستند؟

گستری با اشاره به اینکه در اثر اگزمای اتوپیک ممکن است گونه افراد و کودکان حساس شود، تأکید کرد: اگزمای پوستی تماسی در زنان خانه‌دار که با انواع شوینده‌های مختلف سرکار دارند و همچنین آرایشگران که با دست کارمی‌کنند، شیوع بیشتری دارد.

وی با بیان اینکه اگزمای اتوپیک ممکن است در کودکان تا افراد بزرگسال ۹۰ ساله ایجاد شود، عنوان کرد: اگزمای تماسی بر اثر تماس پوست به مواد خاصی ایجاد می‌شود.

عوامل ایجاد حساسیت پوستی کهیر

گستری اظهار کرد: حساسیت پوستی کهیر ممکن است در اثر گرما، سرما یا فشار بر روی پوست افراد ایجاد شود.

وی ادامه داد: مواد نگهدارنده موجود در کنسروها می‌توانند باعث بروز کهیر و ایجاد حساسیت بر روی پوست شود و این کهیر از یک تا چهار ساعت بر روی پوست افراد باقی می‌ماند.

گستری یادآور شد: ایجاد حساسیت‌هایی تحت عنوان کهیر می‌تواند مخاط داخلی پوست را درگیر و مشکلات تنفسی در افراد ایجاد کند.

همه چیز در مورد پوست پوستی تماسی خانه درباره زن متخصص مراقب موشیوع اگزمای پوستی تماسی در زنان خانه‌دار و آرایشگران

رویا گستری متخصص پوست و مو در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: برخی از بیماری‌ها و حتی حساسیت‌ها در اثر بروز یک آلرژی مانند عطسه و آبریزش در افراد عود پیدا می‌کند و با آغاز حساسیت، آلرژی‌های دیگر نیز فعال می‌شوند. وی ادامه داد: اگزمای اتوپیک یک نوع آلرژی پوستی محسوب می‌شود که در کودکان در اثر چهار دست و پا رفتن در نقاط زانو و یا زیر حفره زانو ایجاد می‌شود. چه کسانی در معرض ابتلا به اگزامی پوستی هستند؟ گستری با اشاره به اینکه در اثر اگزمای اتوپیک ممکن است گونه افراد و کودکان حساس شود، تأکید کرد: اگزمای پوستی تماسی در زنان خانه‌دار که با انواع شوینده‌های مختلف سرکار دارند و همچنین آرایشگران که با دست کارمی‌کنند، شیوع بیشتری دارد. وی با بیان اینکه اگزمای اتوپیک ممکن است در کودکان تا افراد بزرگسال ۹۰ ساله ایجاد شود، عنوان کرد: اگزمای تماسی …

زن و شوهرها مراقب این «خانه خراب‌کن» باشند!

۱ ۰ …

مراقب مهمان کوچولوی خانه هایمان باشیم… (اینفوگرافیک)

درباره زن خانه دار، مراقب باشید , مو, مراقب, متخصص, زن, درباره, خانه, تماسی, پوستی, پوست

درباره زن خانه دار، مراقب باشید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *