خانه / همه / بازداشت سارقان خیابان مولوی

بازداشت سارقان خیابان مولوی

بازداشت سارقان خیابان مولوی , دستگیری سارقان مسلح بالای شهر , دستگیری باند سارقان مسلح در کرج , زندان به جای آنتالیا؛ عاقبت باند سارقان خودرو , تعقیب و گریز پلیس و سارقان لوازم خودرو در یوسف آباد , سارقان هنگام فرار به ۳ خودرو آسیب زدند , درگیری مسلحانه پلیس با سارقان خودرو در شرق و غرب تهران .

بازداشت سارقان خیابان مولوی , سارقان, خیابان, بازداشت

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین اسماعیل زاده با تشریح این خبر گفت: با توجه به افزایش سرقت قاپ زنی در خیابان مولوی، ماموران این کلانتری برای شناسایی سارق یا سارقان وارد عمل شده و تحقیقات خود را را آغاز کردند.

وی افزود: با توجه به ساعات وقوع جرائم و سبک سرقت ها، دو سارق که با موتورسیکلت اقدام به سرقت می کردند، شناسایی شده و پس از تعقیب و گریزی کوتاه هر دو سارقان در محدوده خیابان صاحب جمع، دستگیر و روانه کلانتری شدند.

همه چیز در مورد بازداشت خیابان سارقان

این مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی اولیه از متهمان، ۲ دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه کشف که صاحبان هر دو گوشی تلفن شناسایی و پس از دعوت به کلانتری ضمن شناسایی سارقان اموال مسروقه خود را تحویل گرفتند و در ادامه ۶ نفر دیگر از شاکیان این پرونده نیز در کلانتری حاضر و سارقان را شناسایی کردند.

رئیس کلانتری ۱۱۶ عنوان داشت: هر دو متهم تحت بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر ۷۰ فقره سرقت در محدوده های مختف تهران همچون ولیعصر(عج)، مختاری، کارگر، مولوی، مدرس، صاحب جمع، خیام و شوش اعتراف کرده و در این خصوص با تکمیل پرونده راهی دادسرا شدند

جزییات مطلب بازداشت و خیابان و سارقان را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بازداشت سارقان خیابان مولویجزییات فرار دیوانه‌وار سارقان در خیابان جمال‌زاده

بازداشت سارقان خیابان مولوی , سارقان, خیابان, بازداشت خبرگزاری ایلنا: رییس کلانتری ۱۴۸ انقلاب از فرار دیوانه‌وار سارقان لوازم خودرو در خیابان جمال زاده و تخریب ۳ خودرو خبر داد. سرهنگ لطیفی رییس کلانتری ۱۴۸ انقلاب درباره جزییات این خبر گفت: ساعت ۲ بامداد سرنشینان خودرو پراید در حال سرقت از لوازم خودرویی در خیابان جمال زاده بودند که با مشاهده گشت کلانتری متواری شدند. او ادامه داد: پس از ۲۰ دقیقه تعقیب و گریز در خیابان های جمال زاده و کارگر، نهایتا در خیابان جمهوری دستگیر شدند. رییس کلانتری ۱۴۸ انقلاب خاطرنشان کرد: سارقان ۲۴ ساله و دارای سوابق بودند و در خیابان جمال زاده حین گریز به ۳ خودروی پارک شده خسارت وارد کردند.

چشم و ابرو، اسیدباش را لو داد! +عکس

به نقل از سایت جام جم و به گزارش آبان گراف چشم و ابرو، اسیدباش را لو داد! +عکس و به گزارش جام‌جم، اواخر مرداد امسال زن ۷۳ ساله در خیابان دهکده المپیک هدف اسیدپاشی یک موتورسوار قرار گرفت. در جریان تحقیقات ردپای عروس خانواده و مرد سبزی‌ فروش به دست آمد و آنها با دستور قاضی مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران بازداشت شدند. آنها چند هفته پیش بازداشت شدند، اما منکر هر گونه دخالت در این اسیدپاشی شدند. دیروز دو متهم پرونده برای تحقیقات به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شدند. ابتدا متهم به اسیدپاشی به قاضی پرونده گفت: من به اسیدپاشی دست نزدم. مدتی پیش به خواست عروس خانواده که می‌گفت با شوهرش اختلاف دارد و مشروب و مواد مخدر در خانه دارد، به پلیس زنگ زدم و باعث دستگیری شوهرش شدم. همچنین با مادرشوهرش تماس گرفتم …

بازداشت سارقان خیابان مولوی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *