خانه / همه / اتحادیه اروپا و انگلیس بر سر برگزیت توافق کردند

اتحادیه اروپا و انگلیس بر سر برگزیت توافق کردند

اتحادیه اروپا و انگلیس بر سر برگزیت توافق کردند , پیشرفت کافی در مذاکرات خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا حاصل شد , پیشرفت کافی در مذاکرات خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا حاصل شد , اتحادیه اروپا چهار سوری دیگر را تحریم کرد , موضع اتحادیه اروپا دربرابر قدس تغییر نمیکند/تصمیم ترامپ مردود است , موگرینی: اتحادیه اروپا قصد اعمال تحریم های جدید علیه ایران را ندارد , به عنوان عضو اتحادیه اروپا متعهد به برجام هستیم .

انتخاب نوشت: بریتانیا بر سر “قسمت عمده” شرایط خروج از اتحادیه اروپا با این اتحادیه به توافق رسیده است. این توافق، “خروج قاعده مند” بریتانیا از اتحادیه اروپا را امکانپذیر خواهد کرد.

میشل بارنیه مذاکره گر ارشد اتحادیه اروپا و همتای بریتانیایی او دیوید دیویس، امروز دوشنبه ۱۹ مارس (۲۸ اسفند) توافق بر سر “مرحله اجرایی” خروج از اتحادیه را گامی تعیین کننده در فرایند برگزیت توصیف کرده اند.

همه چیز در مورد اروپا انتخاب انگلیس توافق

این در حالی است که کماکان، موضوعات حل نشده ای میان دو طرف باقی مانده که بخشی از آنها به مرزهای ایرلند شمالی پس از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا مربوط هستند.

جمهوری ایرلند (ایرلند جنوبی) ۸۰ سال است که از پادشاهی متحده بریتانیا مستقل شده، اما ایرلند شمالی بخشی از بریتانیا محسوب می شود، هر چند پارلمان خود را دارد.

جزییات مطلب اروپا و انتخاب و انگلیس و توافق را میخوانید .

گروه‌هایی در ایرلند شمالی خواهان جدایی از بریتانیا و تشکیل ایرلند واحد هستند و این منطقه دهه‌ها صحنه خشونت‌های سیاسی و درگیری‌های فرقه‌ای بوده است.

میشل بارنیه، مذاکره‌کننده ارشد اتحادیه اروپا حدود چهار ماه پیش گفته بود اتحادیه اروپا حاضر نیست درباره “مرز بین ایرلند شمالی با جمهوری ایرلند” به بریتانیا امتیاز بدهد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره اتحادیه اروپا و انگلیس بر سر برگزیت توافق کردند

دیوید دیویس “وزیر برگزیت” بریتانیا، که مسئولیت انجام مذاکرات خروج از اتحادیه اروپا را بر عهده دارد، امروز گفت که توافق انتقالی جدید، مشروط به موافقت طرفین بر سر قراردادی نهایی برای خروج از این اتحادیه است.

طولانی‌ترین تونل نورانی اروپا (عکس)

وی تاکید کرد که توافق امروز، مسیر روابط پایدار دو طرف در آینده را هموار خواهد کرد.

توضیحات بیشتر در مورداروپا انتخاب انگلیس توافق

به دنبال این توافق، ارزش پوند واحد پول بریتانیا در مقابل دلار آمریکا حدود یک درصد افزایش یافت.

ترزا می، نخست وزیر بریتانیا، دو هفته پیش با تشریح جزئیاتی از “حقایق سخت” خروج از اتحادیه اروپا اظهار امیدواری کرد که همکاری اقتصادی کشورش با اعضای این اتحادیه در آینده ادامه داشته باشد.

شما مطلب اتحادیه اروپا و انگلیس بر سر برگزیت توافق کردند را می خوانید .

اروپا انتخاب انگلیس توافق

او از ترک بازار یکپارچه اتحادیه اروپا سخن گفت و تاکید کرد که دسترسی دو طرف به بازارهای یکدیگر “کمتر از الان” خواهد بود.

کمتر از دو سال پیش همه‌پرسی خروج یا ادامه عضویت بریتانیا در اتحادیه اروپا در این کشور برگزار شد و اکثر رای‌دهندگان به خروج از اتحادیه رای دادند.

اروپا انتخاب انگلیس توافق

بریتانیا حدود یک سال (مارس ۲۰۱۹) فرصت دارد از اتحادیه اروپا خارج شود.

این کشور سالانه بیش از۶۵۰ میلیارد دلار صادرات دارد که تقریبا نصف آن به بازار مشترک اروپاست.

این مطلب در مورد اروپا انتخاب انگلیس توافق می باشد .

اتحادیه اروپا و انگلیس بر سر برگزیت توافق کردند

اتحادیه اروپا و انگلیس بر سر برگزیت توافق کردند , توافق, انگلیس, انتخاب, اروپااتحادیه اروپا خواهان ساخت دیوار با انگلیس نیست

اتحادیه اروپا و انگلیس بر سر برگزیت توافق کردند , توافق, انگلیس, انتخاب, اروپا خبرگزاری ایسنا: رئیس شورای اروپا امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، اتحادیه اروپا خواهان ساخت “دیواری” که آن را از انگلیس جدا کند، نیست. به گزارش ایسنا، به نقل از الیوم السابع، دونالد تاسک، رئیس شورای اروپا در کنفرانس خبری پیرامون آینده روابط با لندن خاطرنشان کرد: ما خواهان ساخت دیواری نیستیم. اتحادیه اروپا امیدوار است که انگلیس یک دوست و شریک نزدیک شود و مذاکرات پیرامون آینده با روحیه‌ای باز و مثبت آغاز گردد. اما وی تصریح کرد: بر اساس خط قرمزهایی که انگلیس مشخص کرده است، فقط توافق تبادلات آزاد امری ممکن است و این توافق نخستین توافق در تاریخ است که به واگرایی و نه به تحکیم روابط اقتصادی می‌انجامد.

هشدار اتحادیه اروپا نسبت به اختلافات حتمی با انگلیس

اتحادیه اروپا و انگلیس بر سر برگزیت توافق کردند , توافق, انگلیس, انتخاب, اروپا خبرگزاری ایسنا: اتحادیه اروپا با جدیت دیدگاه نخست وزیر انگلیس برای تجارت پس از بریگزیت را رد کرده و نسبت به پیامدهای اقتصادی منفی انتخاب‌ها و گزینه‌های نخست وزیر انگلیس هشدار داد. به نوشته روزنامه فایننشال تایمز، دونالد تاسک، رئیس شورای اروپا به انگلیس هشدار داد، همزمان با اینکه وی پیش‌نویس خط مشی‌های اتحادیه اروپا برای مذاکره با بریگزیت را بخشنامه می‌کند، لندن باید توقعات خود را برای توافق تجاری آتی پایین آورد. این خط مشی‌ها به مذاکره‌کنندگان دستور می‌دهند تا رویکرد جدی‌ای را با حداکثر برنامه‌ریزی‌های محدود برای تنظیم و مقررات همکاری‌ها اتخاذ کنند و هیچ اشاره‌ای به خدمات مالی نکرده است. خط مشی‌های اتحادیه اروپا تاکید دارند که اتحادیه اروپا خواهان روابط تا حد ممکن نزدیک با انگلیس است اما مواضع بازگو شده از سوی لندن را که عمق چنین همکاری‌های آتی را محدود می‌کند، در نظر …

حفظ برجام به شیوه اروپا/ باج به آمریکا برای زنده ماندن توافق

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش آبان گراف حفظ برجام به شیوه اروپا/ باج به آمریکا برای زنده ماندن توافق و …

اتحادیه اروپا و انگلیس بر سر برگزیت توافق کردند


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *