خانه / همه / هدف احمدی نژاد از حملات تند به سپاه و قوه قضاییه چیست؟

هدف احمدی نژاد از حملات تند به سپاه و قوه قضاییه چیست؟

هدف احمدی نژاد از حملات تند به سپاه و قوه قضاییه چیست؟ , افشاگری مقام سپاه از نظر احمدی‌نژاد درباره اسد , تصویری متفاوت از حال و روز احمدی نژاد , واکنش وزیر ارشاد دولت دهم به نامه احمدی نژاد , شباهت ترامپ و احمدی نژاد از نگاه مطهری , انتقاد تند کریمی‌قدوسی از احمدی‌نژاد , احمدی نژاد با دفتر خاطرات وزیر خارجه مصدق چه کرد؟ .

هدف احمدی نژاد از حملات تند به سپاه و قوه قضاییه چیست؟ , وزیر, هدف, قوه قضاییه, سپاه, دولت, حملات, تند, احمدی نژاد

وزیر دولت احمدی نژاد می گوید: اگر احمدی نژاد در رفتار خود تجدیدنظر نكنند و با این شیوه انتحارى پیش برود، طبیعی است كه با او برخورد شود.

احمدی نژاد و مشایى تحت تاثیر القاءات مرشد از نظر پنهان خود دچار توهماتی شده اند

احمدی نژاد، مرد پر حاشیه یک دهه اخیر ساحت سیاسی ایران؛ شخصی که با شعار عدالت اقتصادی برای اقشار پایین جامعه در سال ۸۴ به ریاست جمهوری رسید و امروز به منتقدترین چهره سیاسی کشور تبدیل شده که پیکان نقدش همه را نشانه رفته است.

سوال اصلی این است که احمدی نژاد با این جنجال های خبری یک سال اخیر خود، انتقادات و حملات شدیدش به قوه قضاییه، دولت و اخیرا سپاه چه هدفی را دنبال می کند؟ آیا او به راستی دغدغه عدالت و حمایت از حقوق مردم را دارد یا به دنبال دست یابی به قدرت مجدد در ارکان اصلی نظام است؟

شواهد عملکردی او و افراد نزدیکش نشان می دهد که در هشت سال ریاست جمهوری وی اگر چه شعارهای عدالت محور و حمایت از اقشار کم در آمد از دولت به گوش می رسید اما در پایان کار خود یک اقتصاد ضعیف و تحریم شده با تورم نزدیک به ۵۰ درصد و ناتوانی در ایجاد شغل را به دولت بعد تحویل داد.

بنابراین تضمینی وجود ندارد که اگر احمدی نژاد بازهم به قدرت برسد، بتواند برای وضعیت وخیم اقتصاد کشور چاره ای بیندیشد. با این وجود با توجه به اعتراضات گسترده یک سال اخیر، ممکن است طیفی از مردم با او همراه شوند و از سوی دیگر با ادامه انتقاداتش شاید احمدی نژاد نیز به مانند مشایی و بقایی دستگیر شود.

موضوع عجیب در خصوص احمدی نژاد این است که، این روزها بیش از اصلاح طلبان که این روزها را پیش بینی کرده بودند،اصول گراها فریاد برخورد با احمدی نژاد می زنند اما احمدی نژاد در این سال ها نشان داده است که شطرنج باز نابلدی در صحنه سیاست داخلی ایران به حساب نمی آید و به راحتی نمی توان او را حذف کرد. باید زمان بگذرد تا شاید گره های سیاست داخلی ایران باز شود.

سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت احمدی نژاد و فعال فرهنگی کشورمان، در این خصوص گفت: موضع گیری افراطى ونابخردانه احمدى نژاد و حلقه پیرامونش درماه هاى اخیر قطعا به نفع دشمنان انقلاب به ویژه شیطان بزرگ امریكا و روباه مكار انگلیس است و نمایش مضحك مشایى در برابرسفارت انگلستان نمى تواند از زشتى و قبح كارهای این جماعت بكاهد، بلكه برجرایم آنها مى افزاید.

وی ادامه داد: و این خیمه شب بازی ها سبب مى شودكه مردم ماهیت این گروهك رابهتر بشناسند وكسانى كه بخاطر خدمات دولت نهم و دهم و مواضع عدالت خواهانه و ضداستكبارى از احمدى نژاد حمایت مى كردند، متوجه مى شوند كه دیگر نمى توان به وفادارى این افراد به نظام اسلامى وپایبندى به اصول انقلاب وارزش هاى اسلامی امیدوار بود.

حسینی اظهار کرد: درشرایط فعلى دركنار اقدام قوه قضائیه براى برخورد با اقدامات ضد امنیتى این حلقه و پیشگیرى ازجرائم بعدى، ضرورت دارد كه روشنگرى لازم درباره تخلفات و سوء استفاده های آنان انجام شود تا مظلوم نمایى نكنند.

نماینده سابق مجلس افزود: احمدی نژاد و مشایى ظاهرا تحت تاثیر القاءات “مرشد از نظر پنهان ” خود، دچارتوهماتى شده اند كه باقاطعیت خبر از تحولاتى در كشور مى دهند كه؛ بزودى ابر وباد و مه و خورشید و فلك دست به دست هم مى دهند تا همه چیز بر وفق مراد آقایان شود و مجددبه قدرت بازگردند!

خوب است كه به آنها یادآورى شود درگذشته هم بارها با ضرس قاطع در موضوعات مختلف ازجمله رئیس جمهورشدن مشایى پیش گویى كرده بودندكه هیچ كدام ازاین رؤیاها تعبیرنشده بود و داستان منجمى را تداعى مى كند كه هنگام اعدامش بخاطر پاره اى جرایم ازاو سوال كردند، آیا این ماجرا و سرنوشت را هم پیش بینى كرده بودى؟ پاسخ داد بله درطالع خود رفعتی دیده بودم، ولى فكر نمى كردم بالا بردنم براى اعدام باشد!

حسینی در پایان اشاره کرد: بهرحال اگر در رفتار خود تجدیدنظر نكنند و با این شیوه انتحارى پیش بروند، طبیعی است كه با آنها برخورد شود.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: asriran.comتصمیمات مهم دولت احمدی‌نژاد سر ناهار گرفته می‌شد/ احمدی نژاد شخصیت ثابتی ندارد/ یاران او در یک ژیان هم جا نمی‌گیرند/ بقایی، مشایی و احمدی‌نژاد را سحر کرده/ نامه اخیر احمدی‌نژاد آدم را یاد نگارش‌های منافقین می‌اندازد/ احمدی‌نژاد دنبال تماس با خاتمی است، اما او تحویلشان نمی‌گیرد

از زمانی‌ که آقای احمدی نژاد، رئیس جمهوری که هشت سال (از سال ۸۴ تا ۹۲) عنان مملکت را در دست داشت از قدرت کنار رفته، یا خودش و یا یارانش هر از چندی و به بهانه ای با نامه ها، توصیه ها، سخنرانی ها و یا رفتارهایی، جنجالی تازه راه می اندازند و تلاش دارند که همواره در اذهان افکار عمومی و رسانه ها حضور خود را زنده نگه دارند. تازه ترین اقدام احمدی نژاد، نوشتن نامه دیگری به رهبر معظم انقلاب و تعیین تکلیف برای نظام بود! موضوعی که نشان از توهمات بسیار او و اطرافیانش دارد. به گزارش «تابناک»؛ رئیس دولت های نهم و دهم در جدیدترین نامه اش که نه تنها از سر خیرخواهی نیست، بلکه هدفی جز خودنمایی و ضربه زدن به ارکان نظام ندارد، برکناری رئیس قوه قضائیه و رؤسای قوا، برگزاری انتخابات آزاد و زودهنگام و آزادی زندانیان سیاسی از ابتدا تا کنون …

مطهری: احمدی‎نژاد را علنی محاکمه کنید

به نقل از سایت فرارو و به گزارش آبان گراف مطهری: احمدی‎نژاد را علنی محاکمه کنید و با گذشت چند روز از بست نشینی یاران احمدی‎نژاد در شاه‎عبدالعظیم و هجمه‎های آنان به دستگاه قضا، علی مطهری پیشنهاد کرد که رئیس سابق دولت را علنی محاکمه کنند. این نماینده تهران در گفت و گو با خبرآنلاین، با بیان اینکه تمایلی ندارم در مورد احمدی نژاد و رفتارهای او صحبت کنم، گفت: بهترین راه این بود که همان ابتدا، وقتی اتهامات آقای احمدی نژاد مطرح شد، قوه قضاییه ایشان را به صورت علنی محاکمه می کرد تا هم قوه قضاییه حرف هایش را بزند هم ایشان. وی افزود: امروز هم دیر نشده است و می توانند دادگاهی علنی تشکیل دهند و به اظهارات احمدی‎نژاد پاسخ دهند و مردم هم به داوری بنشینند. لازم است به جای اینکه در فضای مجازی به هم پاسخ دهند، دادگاهی علنی برگزار شود و همه حرف …

علی مطهری: احمدی ‎نژاد را علنی محاکمه کنید

به نقل از سایت سیمرغ و به گزارش آبان گراف علی مطهری: احمدی ‎نژاد را علنی محاکمه کنید و با گذشت چند روز از بست نشینی یاران احمدی‎نژاد در شاه‎عبدالعظیم و هجمه‎های آنان به دستگاه قضا، علی مطهری پیشنهاد کرد که رئیس سابق دولت را علنی محاکمه کنند.پیشنهاد علی مطهری در مورد محمود احمدی نژادعلی مطهری نماینده تهران، با بیان اینکه تمایلی ندارم در مورد احمدی نژاد و رفتارهای او صحبت کنم، گفت: بهترین راه این بود که همان ابتدا، وقتی اتهامات آقای احمدی نژاد مطرح شد، قوه قضاییه ایشان را به صورت علنی محاکمه می کرد تا هم قوه قضاییه حرف هایش را بزند هم ایشان.امروز هم دیر نشده است و می توانند دادگاهی علنی تشکیل دهند و به اظهارات احمدی‎نژاد پاسخ دهند و مردم هم به داوری بنشینند. لازم است به جای اینکه در فضای مجازی به هم پاسخ دهند، دادگاهی علنی برگزار شود و همه حرف هایشان را …

هدف احمدی نژاد از حملات تند به سپاه و قوه قضاییه چیست؟


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *