خانه / همه / هزینه امنیت شخصی زاکربرگ برای فیسبوک

هزینه امنیت شخصی زاکربرگ برای فیسبوک

هزینه امنیت شخصی زاکربرگ برای فیسبوک , تردیدهای مردم در رابطه با اعتماد به فیسبوک و زاکربرگ , روزهای سیاه فیسبوک , فیسبوک برای شناخت کاربران خود از آن‌ها سؤال‌های تصادفی می‌پرسد , زاکربرگ از کاربران فیس‌بوک عذرخواهی کرد , هزینه سفر به ترکیه چقدر است؟ هزینه سفر به استانبول و آنتالیا .

تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷      

بدون دیدگاه

وبسایت دیجی‌کالامگ – یوسف اسفندیاری: فیسبوک روز جمعه اعلام کرد در سال ۲۰۱۷، امنیت شخصی مارک زاکربرگ حدود ۷.۳ میلیون دلار هزینه داشته است. در سال ۲۰۱۶، این عدد ۴.۸ میلیون دلار بود. این شرکت همچنین اعلام کرده که هزینه‌های هواپیمای خصوصی زاکربرگ در این سال، حدود ۱.۵ میلیون دلار بوده که افزایش مشهودی در مقایسه با ۸۷۰ هزار دلار سال ۲۰۱۶ داشته است. این هزینه عمدتا صرف پرداخت حقوق خدمه، سوخت، پذیرایی و دیگر موارد شده است.

البته این افزایش هزینه بی‌دلیل نیست. در سال ۲۰۱۷ زاکربرگ تصمیم گرفت به ۳۰ ایالت سفر کند. این سفرها از جمله هدف‌های سالانه‌ی زاکربرگ محسوب می‌شدند. از دیگر هدف‌های سال‌های گذشته‌ی زاکربرگ باید به یادگیری زبان چینی، ساخت دستیار دیجیتالی هوشمند برای خانه‌ی خود و خوردن تنها گوشت‌هایی که خود شکار کرده، اشاره کنیم. این کمپانی می‌گوید امنیت شخصی زاکربرگ، اهمیت بسیار زیادی دارد.

همه چیز در مورد امنیت شخصی فیسبوک هزینه

سخنگوی این شرکت می‌گوید: «اعضای هیئت مدیره اعتقاد دارند که این هزینه‌ها کاملا منطقی هستند؛ زیرا مارک زاکربرگ به‌عنوان بنیان‌گذار و مدیرعامل فیسبوک اهمیت بسیار زیادی دارد.». یکی دیگر از نکات جالب در مورد زاکربرگ این است که حقوق سالانه‌ی او تنها یک دلار است. همانند استیو جابز که سالانه فقط یک دلار از اپل دریافت می‌کرد. پاداش زاکربرگ در سال ۲۰۱۷ در کل ۸.۹ میلیون دلار بوده که شامل هزینه‌ی سفرها و امنیت شخصی او هم می‌شود.

البته حقوق یک دلاری زاکربرگ به معنای فقیر بودن او نیست؛ زیرا او ۴۰۱٫۵ میلیون سهم از فیسبوک را در اختیار دارد که ارزش آن‌ها در حال حاضر حدود ۶.۶ میلیارد دلار است. در حقیقت، او پنجمین انسان ثروتمند جهان محسوب می‌شود.

جزییات مطلب امنیت و شخصی و فیسبوک و هزینه را میخوانید .

ناگفته‌هایی از زندگی شخصی و روابط فامیلی رهبر انقلاب از زبان برادرشان

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره هزینه امنیت شخصی زاکربرگ برای فیسبوک

هزینه ورود خودرو به کیش چقدر است؟ +شرایط خودروهای مجاز

هزینه سفر به کیش با ماشین شخصی ، هزینه حمل خودرو به کیش در سال ۹۶ ، شرایط ورود خودرو به کیش ، خودروهای مجاز ورود به کیش ،چه ماشین هایی اجازه ورود به کیش را دارند ، آیا ورود پراید به کیش ممنوع است ، ممنوعیت ورود پراید به کیشمعاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش ضمن پیش‌بینی سفر ۳۰۰ هزار نفر به جزیره کیش در ایام نوروز، شرایط ورود خودروها به این منطقه را در این ایام اعلام کرد.علیرضا قائدیان – دبیر ستاد تعطیلات سفرهای نوروزی کیش – امروز در نشستی خبری با اشاره به اینکه در ایام نوروز سال گذشته ۲۲۰ هزار نفر به جزیره کیش سفر کرده‌اند و در نوروز ۹۷ پیش‌بینی می‌شود این تعداد به ۳۰۰ هزار مسافر – شب اضافه شود، اظهار کرد: خودروهای ساخت داخل که سال تولید آنها بعد از ۱۳۹۰ است، همراه با معاینه فنی و نیز خودروهای خارجی که سال ساخت …

  • امنیت, شخصی, فیسبوک, هزینه
  • اخبار علم و فناوری

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *