خانه / همه / قرار دادن علم در اختیار بشر از برکات انقلاب اسلامی است/ علمی که معنویت نداشته باشد به تولید بمب اتم منجر می‌شود

قرار دادن علم در اختیار بشر از برکات انقلاب اسلامی است/ علمی که معنویت نداشته باشد به تولید بمب اتم منجر می‌شود

قرار دادن علم در اختیار بشر از برکات انقلاب اسلامی است/ علمی که معنویت نداشته باشد به تولید بمب اتم منجر می‌شود , نخبه علمی باید درآمد مناسبی داشته باشد/ به جریان پیشرفت علمی کشور نباید خللی وارد شود , زنده نگه داشتن یاد شهدا منجر به تداوم حرکت انقلاب اسلامی می شود , از رشد چشمگیر علمی ایران در حوزه نانو فناوری تا تولید دارو‌های جدید و حمایت از مراکز نوآور , دارایی مجاز یک مسئول جمهوری اسلامی چقدر می‌تواند باشد؟ + جدول , حوزه های علمیه باید نقش جدی در بازمهندسی نظام جامع سایبری جمهوری اسلامی مبتنی بر شبکه های اجتماعی داشته باشد +تصاویر .
علیرضا مرکزی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص رشد معنویت در دانشگاه‌ها ،اظهار کرد: معنویت آن چه که عامه مردم از آن تصور می‌کنند، نیست، آن چیزی است که به تمام کار‌های انسان جهت می‌دهد.
مرکزی در خصوص اینکه معنویت باید به علمی که در جامعه تولید می‌شود جهت بدهد، گفت: علمی که معنویت به دنبال آن نباشد به تولید بمب اتم منجر می‌شود.
وی در خصوص تاسیس دانشگاه‌ها به دست سکولار‌ها عنوان کرد: دانشگاه‌ها قبل از انقلاب و بعد از آن به دست …

فعلا کار نشود خبر عید////////////وظیفه تشکل‌ها در ایجاد معنویت دانشگاه‌ها/علم بدون معنویت سازنده بمب اتمعلیرضا مرکزی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص رشد معنویت در دانشگاه‌ها ،اظهار کرد: معنویت آن چه که عامه مردم از آن تصور می‌کنند، نیست، آن چیزی است که به تمام کار‌های انسان جهت می‌دهد.

مرکزی در خصوص اینکه معنویت باید به علمی که در جامعه تولید می‌شود جهت بدهد، گفت: علمی که معنویت به دنبال آن نباشد به تولید بمب اتم منجر می‌شود.

همه چیز در مورد اتم اسلامی انقلاب بشر بمب تولید علم علمی منجر

وی در خصوص تاسیس دانشگاه‌ها به دست سکولار‌ها عنوان کرد: دانشگاه‌ها قبل از انقلاب و بعد از آن به دست سکولار‌ها تاسیس شده بود و قاعدتا آن‌ها دوست نداشتند در دانشگاه‌ها اسمی از اسلام و معنویت برده شود.

از برکات انقلاب اسلامی قرار دادن علم در اختیار بشر است

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با تاکید بر اینکه یکی از دستاورد‌های انقلاب ایجاد معنویت در دانشگاه‌هاست، افزود: بعد از انقلاب در دانشگاه‌ها کار‌هایی انجام می‌شد که قبل از انقلاب وجود نداشت مثل اعتکاف دانشجویی و راهیان نور که تاثیر آن در سطح دانشگاه دیده می‌شود.

جزییات مطلب اتم و اسلامی و انقلاب و بشر و بمب و تولید و علم و علمی و منجر را میخوانید .

مرکزی با اشاره به اینکه از برکات انقلاب اسلامی قرار دادن علم در اختیار بشر است، عنوان کرد: دانشگاه‌ها بعد از انقلاب دانشجویان و دانشمندانی را تربیت کرده که در اوج معنویت هستند مثل شهدای هسته‌ای شهید احمدی روشن و شهید رضایی نژاد؛ هنوز هم چهره‌های گمنامی هستند که توانسته اند موتور علم را به سرعت به جلو ببرند و این از برکات انقلاب اسلامی است که علم را در اختیار بشریت قرار داده است.

اصفهان| اجرای طرح اعاده اموال نامشروع سبب افزایش اعتماد به مردم انقلاب می‌شود

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره قرار دادن علم در اختیار بشر از برکات انقلاب اسلامی است/ علمی که معنویت نداشته باشد به تولید بمب اتم منجر می‌شود

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در دیدار‌های دانشجویی تاکید دارند کانون معنویت خود را بالا ببرید تا افراد بتوانند به آن تشکل‌ها متصل شوند، افزود: تشکل‌های دانشجویی موظفند معنویت را به داخل دانشگاه‌ها بیاورند.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با تاکید بر اینکه یکی از اهداف تشکل‌های دانشجویی ایجاد کانون معنویت در دانشگاه‌هاست، افزود: تشکل‌های دانشجویی باید سطح دانشگاه و فضای آن را در دست بگیرند و رفتار آن‌ها باعث نشود با دین گریزی و کاهش معنویات مواجه شویم.

انتهای پیام/

توضیحات بیشتر در مورداتم اسلامی انقلاب بشر بمب تولید علم علمی منجر

شما مطلب قرار دادن علم در اختیار بشر از برکات انقلاب اسلامی است/ علمی که معنویت نداشته باشد به تولید بمب اتم منجر می‌شود را می خوانید .

از رشد چشمگیر علمی ایران در حوزه نانو فناوری تا تولید دارو‌ه

به گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  در سالی که گذشت به دستاورد های بسیار زیادی دست یافت  و برای ايجاد اكوسيستم نوآوری و فناوری  برنامه‌های متعددی را تدوين کرد.
در اين بسته خبری به بررسی فعاليت و برنامه‌های معاونت علمی و فناوری رياست جمهوری  در راستای  حمايت از جوانان و توسعه پارک های علم و فناوری دانشگاه ها و همچنين وعده‌های محقق شده در اردیبهشت ماه  سال گذشته می‌پردازیم.
سهم ایران در بازار «پرینترهای سه‌بعدی» خاورمیانه باید ۴۰ درصد شود
سال گذشته نمایشگاهی در حوزه پرینترهای سه بعدی به همت ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری ستاد فناوری‌های نرم و هویت‌ساز و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان دائر شد.
از جمله اهداف نمایشگاه این بود که  توسعه دهندگان داخلی پرینترهای سه‌بعدی تا جایی پیش روند که در زمینه تکنولوژیهای …

کاهش اختلاف طبقاتی در ایران بعد از انقلاب اسلامی

به نقل از سایت خبرگزاری‌میزان و به گزارش آبان گراف کاهش اختلاف طبقاتی در ایران بعد از انقلاب اسلامی و آمارها نشان می‌دهد بعد از انقلاب اسلامی، فاصله اقتصادی بین دهک‌های مختلف کشور کم و عدالت اقتصادی دست‌یافتنی‌تر شده است. داده‌های آماری بانک مرکزی حاکی است که ضریب جینی که پایین بودن آن، توزیع عادلانه ثروت ملی را نشان می‌دهد، به‌طور متوسط یک دهم واحد بعد از انقلاب اسلامی کاهش پیداکرده است؛ همچنین سهم ۱۰ درصد ثروتمندترین به سهم ۱۰درصد فقیرترین از اقتصاد کشور کمتر شده است.
تعریف ضریب جینی
یکی از مهم‌ترین نشانه‌های رشد اجتماعی و وضعیت رفاه در یک جامعه، تعادل و توازن توزیع درآمد یا ثروت در آن جامعه است. از جمله مهم‌ترین شاخص‌های این سنجش ضریب یا شاخص جینی (Gini coefficient) است. ضریب جینی یک واحد اندازه‌گیری پراکندگی آماری است که معمولاً برای سنجش میزان نابرابری در توزیع درآمد یا ثروت در یک جامعه آماری استفاده …

قرار گرفتن ایران در رتبه چهارم جهانی تولید علم نانو/محصولات

به نقل از سایت ایسنا و به گزارش آبان گراف قرار گرفتن ایران در رتبه چهارم جهانی تولید علم نانو/محصولات فناورانه ایرانی در ۴۷ کشور و بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی وب‌او ساینس (Web Of Science) ایران تا پایان دسامبر سال ۲۰۱۷ با انتشار ۸ هزار و ۷۹۱ توانسته است رتبه چهارم جهانی را از آن خود کند، ضمن آنکه ایران همچنین با تولید ۴۰ درصد علم نانو بیشترین سهم تولید این علم را در میان کشورهای اسلامی دارد.به گزارش ایسنا، فناوری نانو رشته‌ای از دانش کاربردی و فناوری است که موضوع اصلی آن مهار ماده یا دستگاه‌های در ابعاد کمتر از یک میکرومتر و در مقیاس یک تا ۱۰۰ نانومتر را شامل می‌شود.  فناوری نانو را موج “چهارم انقلاب صنعتی” نامیده‌اند. این علم از ابتدای دهه ۱۹۸۰ میلادی در همه حوزه‌های علمی وارد شد به گونه‌ای توسعه یافت که هر روز شاهد نوآوری‌های جدیدی در رشته‌هایی چون مهندسی …

  • اتم, اسلامی, انقلاب, بشر, بمب, تولید, علم, علمی, منجر
  • علمی پزشکی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *