خانه / همه / تحولی شگفت انگیز در حوزه کشف جرم؛ دریافت اطلاعات از ذهن مقتول

تحولی شگفت انگیز در حوزه کشف جرم؛ دریافت اطلاعات از ذهن مقتول

تحولی شگفت انگیز در حوزه کشف جرم؛ دریافت اطلاعات از ذهن مقتول , خواص شگفت انگیز روغن بچه برای سلامت پوست و مو , ۸ راز مهم و شگفت انگیز برای زیبایی و جوانی , سفر به دیار آبشارهای شگفت انگیز(فتوکلیپ) , تزیین شگفت انگیز و زیبای درخت کریسمس , ١٠ خاصیت شگفت انگیز” چغاله بادام” که از آنها بی‌خبرید! .
به گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  کارشناسان در پژوهشی منحصربه فرد دریافتند تمام خاطرات دارای یک امضای ژنتیکی شاخص هستند که به وسیله مغز نگهداری می‌شوند، با مطالعه مغز می‌توان نوع حادثه‌هایی که فرد در طول زندگی با آن‌ها مواجه شده است را واکاوی کرد.
دانشمندان امیدوار هستند با بررسی بر روی این فرضیه بتوانند در آینده اطلاعات ضبط شده در مغز افراد به قتل رسیده را استخراج و در تحقیق‌های پلیسی و جنایی مورد بررسی قرار دهند.
پژوهش بر روی این علم منحصربه فرد به وسیله دانشمندان دانشگاه بریستول در حال اجراست، البته کارشناسان اعلام کرده …

به گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  کارشناسان در پژوهشی منحصربه فرد دریافتند تمام خاطرات دارای یک امضای ژنتیکی شاخص هستند که به وسیله مغز نگهداری می‌شوند، با مطالعه مغز می‌توان نوع حادثه‌هایی که فرد در طول زندگی با آن‌ها مواجه شده است را واکاوی کرد.

دانشمندان امیدوار هستند با بررسی بر روی این فرضیه بتوانند در آینده اطلاعات ضبط شده در مغز افراد به قتل رسیده را استخراج و در تحقیق‌های پلیسی و جنایی مورد بررسی قرار دهند.

همه چیز در مورد اطلاعات انگیز تحولی حوزه دریافت ذهن شگفت شگفت انگیز کشف مقتول

پژوهش بر روی این علم منحصربه فرد به وسیله دانشمندان دانشگاه بریستول در حال اجراست، البته کارشناسان اعلام کرده اند که باید فوری پس از مرگ اطلاعات واکاوی شود، زیرا پروتئین‌های موجود در سلول‌های مغزی در عرض چند دقیقه پس از مرگ شروع به نابودی می‌کنند و پس از بازه زمانی مشخص مغز انسان هم می‌میرد و اطلاعات از دست می‌روند.


کارشناسان ابتدا واکاوی اطلاعات موجود در حافظه را برروی موش‌های آزمایشگاهی آزمایش کرده اند؛ محققان اعلام کرده اند اطلاعات موجود در حافظه انسان‌ها در بخش هیپوکامپ مغز ثبت می‌شود که بخش مسئول یادگیری، رفتار و اخلاق فرد، کنترل تشنج صرع و مواردی از این دست است.

جزییات مطلب اطلاعات و انگیز و تحولی و حوزه و دریافت و ذهن و شگفت و شگفت انگیز و کشف و مقتول را میخوانید .

امروزه در بسیاری از تحقیق‌های پلیسی و جنایی به دلیل ناتوانی در استخراج اطلاعات از فرد به قتل رسیده پرونده‌ها به اثبات نمی‌رسند و بسیاری از افراد امکان دارد بی گناه یا گناه کار باشند، اما مدرک برای بررسی اعمال آن‌ها به میزان کافی وجود ندارد.

علت مرگ دویست هزار بز کوهی بعد از سه سال کشف شد

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تحولی شگفت انگیز در حوزه کشف جرم؛ دریافت اطلاعات از ذهن مقتول

پژوهشگران درنظر دارند این شیوه را در آینده برای کشف حقیقت در موارد جنایی مورد استفاده قرار دهند، هرچند که در مرحله اول در حال آزمایش برروی حیوان‌ها هستند و اعلام کرده اند به بازه زمانی برای اجرایی کردن آن نیاز است.

منبع:Dailymail

انتهای پیام/

توضیحات بیشتر در مورداطلاعات انگیز تحولی حوزه دریافت ذهن شگفت شگفت انگیز کشف مقتول

دریافت اطلاعات از مقتول

شما مطلب تحولی شگفت انگیز در حوزه کشف جرم؛ دریافت اطلاعات از ذهن مقتول را می خوانید .

کشف گنجینه‌ای شگفت انگیز متعلق به تمدن باستانی چیمو در پِرو

به گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کارشناسان باستان شناسی به تازگی موفق به کشف گنجینه‌ای منحصربه فرد در کشور پِرو شده اند که در کنار این گنجینه اسکلت قربانیان کودک تمدن چیمُو (Chimu) که قلب آن‌ها پس از مرگ از سینه شان خارج شده است، به چشم می‌خورد.
این اسکلت‌ها متعلق به ۳۴۰۰ سال پیش و در منطقه‌ای به نام (Huanchaco) در ۱۳ کیلومتری شهر ساحلی (Trujillo) به دست آمده است.
کارشناسان اعتقاد دارند اسکلت بیش از ۱۲ کودک در این محل قرار دارد و آن‌ها بنا بر یک رسم باستانی قربانی شده اند.
افزون بر اسکلت کودکان حدود ۱۳۰ شی دیگر شامل کوزه‌های سفالین نیز به دست آمده است که به تمدن چیمُو تعلق دارد، این سایت باستانی متشکل از ۴۷ مقبره در کنار هم، یک انبار و تعداد زیادی اشیای باستانی است.
قوم چیمُو برای دگرگون شدن آب و هوا و نیز پایان خشکسالی به مراسم آیینی می‌پرداختند …

انجیر منبع شگفت انگیز انواع ویتامین و آنتی اکسیدان

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تا کنون بیش از ۶۰۰ نوع از گیاه انجیر در جهان شناسایی شده است. انجیر درختی است یکپایه، یعنی گلهای نر و ماده از هم جدا هستند. موطن اصلی این درخت مناطق اطراف دریای مدیترانه بوده، ولی اکنون در نقاط مختلف دنیا به ویژه نواحی گرمسیر پرورش می یابد. این گیاه در مناطقی که زمستان ملایم و تابستانهای طولای دارند به خوبی پرورش می یابد.
میوه انجیر در حقیقت به صورت میوه نبوده بلکه زائده ای است که محتوی تعداد زیادی گلهای ریز میباشد. رنگ پوست میوه انجیر تازه معمولا زرد، سیاه، سبز و بنفش است.قسمتهای مورد استفاده
قسمتهای مورد استفاده این گیاه، میوه، برگ، شیره و پوست درخت انجیر است. به عبارت دیگر خواص انجیر در همه قسمتهای این میوه ارزشمند موجود بوده و در درمان بیماری‌ها کاربرد دارد. به عنوان مثال در طب سنتی از شیره درخت انجیر برای درمان زگیل استفاده …

فواید شگفت انگیز روغن نارگیل که چیزی در مورد آن ها نمی دانست

هم نارگیل و هم روغن آن طی سال ها به عنوان عناصر دارویی در همه کشورهای دنیا برای افراد با سنین مختلف استفاده شده است. اما هنوز هم، بسیاری از مردم از همه مزایای سلامتی روغن نارگیل بی خبرند.

در این مقاله از راستینه ۷ واقعیت درباره روغن نارگیل وجود دارند که ممکن است برای بسیاری از مردم غافلگیر کننده باشد.
 
چربی اشباع شده موجود در روغن نارگیل در واقع سالم است.
بسیاری از مردم وقتی برچسب محتوای چربی اشباع شده را بر روی روغن نارگیل می بینند، با خود فکر می کنند که این روغن احتمالا چگونه می تواند سالم باشد. چربی های موجود در روغن نارگیل عمدتا شامل اسیدهای چرب زنجیره متوسط هستند که در واقع باعث بهبود سلامتی می شوند و برای قلب مفید هستند. لوریک اسید، اسید چرب اولیه در روغن نارگیل “با افزایش کلسترول خوب یا HDL در خون به بهبود سطح کلسترول کمک می کند. ”
 
روغن نارگیل …

  • اطلاعات, انگیز, تحولی, حوزه, دریافت, ذهن, شگفت, شگفت انگیز, کشف, مقتول
  • علمی پزشکی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *