خانه / همه / کمبود ۳۰۰ مراقب سلامت در مدارس پایتخت/ عملکرد مثبت سفیران سلامت در تهران

کمبود ۳۰۰ مراقب سلامت در مدارس پایتخت/ عملکرد مثبت سفیران سلامت در تهران

کمبود ۳۰۰ مراقب سلامت در مدارس پایتخت/ عملکرد مثبت سفیران سلامت در تهران , تخلیه مدارس ناایمن و پرخطر تهران/ آمار دقیقی از مدارس خالی نداریم , همکاری سفیران سلامت برای کاهش خطرات جشن چهارشنبه پایان سال , نفوذ کمرنگ آموزش و پرورش بر عملکرد دانش آموزان/ کلاس‌های خالی مدارس در روز‌های پایانی سال , تعطیلی مدارس تهران در روز چهارشنبه , اجرای برنامه سلامت روان در مدارس با همکاری آموزش و پرورش .
حسن محمدی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش تهران در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  درباره فعالیت مراقبان در مدارس اظهار کرد: تنها مشکلی که برای مراقبان سلامت وجود دارد کمبود نیروی انسانی در این حوزه است که افزایش آن منوط به مجوز استخدام است.
وی ادامه داد: تاکنون ۶۵۰ مراقب سلامت در مدارس در حال فعالیت هستند و برآوردهای ما نشان می دهد برای بهبود فعالیت‌ها و فشار کمتر بر روی نیروی انسانی ۳۰۰  مراقب دیگر نیاز داریم.
روند فعالیت سفیران سلامت در مدارس ابتدایی
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش …

کمبود ۳۰۰ مراقب سلامت در مدارس تهران/ عملکرد مثبت سفیران سلامت در تهرانحسن محمدی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش تهران در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  درباره فعالیت مراقبان در مدارس اظهار کرد: تنها مشکلی که برای مراقبان سلامت وجود دارد کمبود نیروی انسانی در این حوزه است که افزایش آن منوط به مجوز استخدام است.

وی ادامه داد: تاکنون ۶۵۰ مراقب سلامت در مدارس در حال فعالیت هستند و برآوردهای ما نشان می دهد برای بهبود فعالیت‌ها و فشار کمتر بر روی نیروی انسانی ۳۰۰  مراقب دیگر نیاز داریم.

همه چیز در مورد پایتخت تهران سلامت عملکرد کمبود مثبت مدارس مراقب

روند فعالیت سفیران سلامت در مدارس ابتدایی

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش تهران با اشاره به اینکه اکنون مراقبان سلامت برای خدمات رسانی به مدارس مجبور به فعالیت در ساعاتی بیش از میزان موظفی هستند، گفت: اکنون با این شرایط توانسته‌ایم مدارس ابتدایی را بدون مشکل از نظر کمبود مراقب سلامت اداره کنیم اما نیروی انسانی در این شرایط با فشار کاری بالایی مواجه است.

محمدی درباره روند فعالیت سفیران سلامت در مدارس ابتدایی و متوسطه اول بیان کرد: مدارسی که با مشکل نیروی انسانی مواجه بودند این سفیران عملکرد مثبتی از خود نشان دادند.

جزییات مطلب پایتخت و تهران و سلامت و عملکرد و کمبود و مثبت و مدارس و مراقب را میخوانید .

وی یاد آور شد: اکنون دانش آموزانی که به عنوان سفیران سلامت در مدارس فعالیت می‌کنند کمک بزرگی به ارتقای سطح سلامت مدارس خواهند داشت که امیدواریم این روند را بتوان به متوسطه دوم هم تسری داد اما هنوز درباره این  امر تصمیمی گرفته نشده است.

بیطرف: با کاندیدای شهرداری تهران نیستم

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کمبود ۳۰۰ مراقب سلامت در مدارس پایتخت/ عملکرد مثبت سفیران سلامت در تهران

انتهای پیام/

توضیحات بیشتر در موردپایتخت تهران سلامت عملکرد کمبود مثبت مدارس مراقب

مدارس و دانشگاه‌های تهران دوشنبه «تعطیل» شدند

به نقل از سایت فرارو و به گزارش آبان گراف مدارس و دانشگاه‌های تهران دوشنبه «تعطیل» شدند و فرارو- استاندار تهران از تعطیلی مدارس در کلیه مقاطع همچنین دانشگاه‌ها برای فردا (دوشنبه) در کل استان تهران خبر داد.
محمد حسین مقیمی در گفتگویی، با تاکید بر یخبندان و برودت هوا برای فردا ( ۹ بهمن‌ماه) گفت: فردا کلیه مدارس در کلیه مقاطع پیش‌دبستانی، دبستان، متوسطه، دبیرستان و همچنین دانشگاه‌ها در کل استان تهران در نوبت صبح وبعد ازظهر تعطیل هستند.
وی تاکید کرد: در خصوص تاخیر در ساعات کاری ادارات و یا تعطیلی آنها بعدا تصمیم گیری خواهد شد و از طریق صدا و سیما و خبرگزاری‌های معتبر به اطلاع شهروندان خواهد رسید.
استاندار تهران به همه شهروندان تهران توصیه کرد از مسافرت‌های غیر ضرور در سطح شهر خود داری کنند و در مسیرهای کوهستانی که احتمال ریزش بهمن وجود دارد تردد نکنند و اگر برای سفر ضرورتی دارند علاوه بر توجه …

کمبود منابع مالی چالش بزرگ طرح تحول نظام سلامت/ پروتکل‌های

به نقل از سایت خبرگزاری جوان و به گزارش آبان گراف کمبود منابع مالی چالش بزرگ طرح تحول نظام سلامت/ پروتکل‌های دارویی نهایی به زودی اعلام می‌شود و رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به مشکلات بدهی‌های بخش دارو و تجهیزات در کشور یکی از مهم‌ترین چالش‌های تداوم طرح تحول سلامت را مشکلات مالی دانست.

شما پست کمبود منابع مالی چالش بزرگ طرح تحول نظام سلامت/ پروتکل‌های دارویی نهایی به زودی اعلام می‌شود را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

منبع خبر
خبرگزاری جوان

مدارس ابتدایی تهران تا ۱۳ خرداد دایر هستند

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ، ضمن تشکر از مدیران مدارس بر جبران ساعت درسی و تعطیلات ناشی از برودت و آلودگی هوای تهران تاکید کرد.
مهندس باقری با تقدیر از همه عوامل و فرهنگیان عزیزی که در فرایندهای یاددهی -یادگیری تاثیرگزار می باشند، با اشاره به برنامه درس ملی مصوب۲۰ شهریور ۹۱ شورای عالی آموزش و پرورش در اجرای بند ۲/۱۳ آیین نامه مذکور مبنی بر صیانت از برنامه درسی اظهارداشت: در جهت اجرای ساعات آموزشی در دوره ابتدایی و به دلیل شرایط خاص شهر تهران و تعطیلات به وجود آمده ناشی از ورود آلاینده ها و آلودگی هوا، فعالیت های آموزشی مدارس دوره ابتدایی شهر تهران حداقل تا تاریخ ۱۳ خرداد برقرار است.
وی افزود: به منظور جبران ساعات درسی و بر اساس مصوبات شورای معاونین و شورای مدیران مناطق، با عنایت به بند ۱/۱۳ برنامه درس ملی، …

  • پایتخت, تهران, سلامت, عملکرد, کمبود, مثبت, مدارس, مراقب
  • علمی پزشکی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *