خانه / همه / با ماهی استخوان‌هایی محکم داشته باشید/ مصرف قرص‌های افزایش قد چه بلایی سرتان می‌آورند؟/ مراقب باشید، تب مالت در کمین است/ تولید قرص‌های لاغری با فناوری دانش بنیان

با ماهی استخوان‌هایی محکم داشته باشید/ مصرف قرص‌های افزایش قد چه بلایی سرتان می‌آورند؟/ مراقب باشید، تب مالت در کمین است/ تولید قرص‌های لاغری با فناوری دانش بنیان

با ماهی استخوان‌هایی محکم داشته باشید/ مصرف قرص‌های افزایش قد چه بلایی سرتان می‌آورند؟/ مراقب باشید، تب مالت در کمین است/ تولید قرص‌های لاغری با فناوری دانش بنیان , تولید داروی ضد سرطان به کمک فناوری نانو/ اعطای وام ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومانی به شرکت‌های دانش‌بنیان , برای داشتن استخوان‌هایی محکم دور این ۹ ماده غذایی را خط قرمز بکشید , تعداد شرکت‌های دانش بنیان پارک فناوری پردیس به ۲۵۰ رسید/ ایجاد ۲۱ هکتار برای استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها , والدین الکلی چه بلایی سر فرزند خود می‌آورند؟ , درمان از راه دور بیماران به کمک فناوری‌های دانش بنیان .
به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی پزشکی نشده‌اید، برترین اخبار امروز این سرویس خبری را از نگاه کاربران در ادامه دنبال کنید.
مصرف قرص‌های افزایش قد چه بلایی سرتان می‌آورند؟یک متخصص متابولیسم با اشاره به اینکه برخی افراد برای افزایش قد به سراغ هر گونه دارویی می‌روند که سلامت آن‌ها را به خطر می‌اندازد در خصوص عوارض مصرف دارو‌های افزایش قد توضیحاتی داد.
تولید قرص‌های لاغری با فناوری دانش بنیانیکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید قرص لاغری با فرمولاسیونی گیاهی شده است.
اقدامات اولیه پزشکی در مواجه با …

با مصرف ماهی استخوان‌هایی محکم داشته باشید/ مصرف قرص‌های افزایش قد چه بلایی سرتان می‌آورند؟/ مراقب باشید، تب مالت در کمین است/ تولید قرص‌های لاغری با فناوری دانش بنیانبه گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی پزشکی نشده‌اید، برترین اخبار امروز این سرویس خبری را از نگاه کاربران در ادامه دنبال کنید.

مصرف قرص‌های افزایش قد چه بلایی سرتان می‌آورند؟
یک متخصص متابولیسم با اشاره به اینکه برخی افراد برای افزایش قد به سراغ هر گونه دارویی می‌روند که سلامت آن‌ها را به خطر می‌اندازد در خصوص عوارض مصرف دارو‌های افزایش قد توضیحاتی داد.

همه چیز در مورد افزایش بلایی تب چه قد ماهی محکم مراقب مصرف

تولید قرص‌های لاغری با فناوری دانش بنیان
یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید قرص لاغری با فرمولاسیونی گیاهی شده است.

اقدامات اولیه پزشکی در مواجه با سوختگی با اسید چیست؟
یک متخصص پوست و مو در خصوص اقدامات اولیه برای سوختگی با اسید توضیحاتی داد.

جزییات مطلب افزایش و بلایی و تب و چه و قد و ماهی و محکم و مراقب و مصرف را میخوانید .

کیفیت کالای داخلی کلید واژه تحقق شعار سال
مسئول واحد خواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: تولید کنندگان باید در جهت تحقق شعار سال عزم خود را برای بهبود کیفیت کالای تولیدی جزم کنند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره با ماهی استخوان‌هایی محکم داشته باشید/ مصرف قرص‌های افزایش قد چه بلایی سرتان می‌آورند؟/ مراقب باشید، تب مالت در کمین است/ تولید قرص‌های لاغری با فناوری دانش بنیان

چه کنیم تا مو‌هایی زیبا و سالم داشته باشیم؟
سشوار کردن، استفاده مداوم از شامپو‌های شیمیایی و بسیاری عوامل دیگر همگی دست به دست هم می‌دهند تا مو‌های سر از بین بروند، اما با راهکار‌هایی خانگی و طبیعی می‌توان از این موضوع جلوگیری کرد.

تهران؛ کانون دیپلماسی علمی- دانشگاهی
قائم مقام وزیر علوم طی یادداشتی نوشت: دانشمندان، دانشگاهیان و نخبگان کشور‌های مختلف، تهران را محل گفت: وگو، برنامه ریزی و تلاش برای توسعه پایدار کشور‌ها و تبادل دانش به حساب می‌آورند.

بیماری پوستی کودکان، تاثیر ماهی قرمز!

با مصرف ماهی استخوان‌هایی محکم داشته باشید
مصرف ماهی اوزون‌برون به علت کلسیم بالایی که دارد برای رشد و استحکام استخوان‌ها مفید است.

توضیحات بیشتر در موردافزایش بلایی تب چه قد ماهی محکم مراقب مصرف

کاهش ۱۴۲ هزار نفری داوطلبان کارشناسی ارشد/ صدور بیش از ۷۹۱ هزار کارت برای داوطلبان
مشاور عالی سازمان سنجش از کاهش ۱۴۲ هزار نفری داوطلبان کارشناسی ارشد سال ۹۷ خبر داد.

افزایش شیوع تب مالت در بهار/ بستنی کیلویی و پنیرتازه مصرف نکنید
رئیس انجمن صنایع غذایی با اشاره به افزایش شیوع تب مالت در بهار، در خصوص مشکلات مصرف بستنی کیلویی و پنیرتازه هشدار داد.

شما مطلب با ماهی استخوان‌هایی محکم داشته باشید/ مصرف قرص‌های افزایش قد چه بلایی سرتان می‌آورند؟/ مراقب باشید، تب مالت در کمین است/ تولید قرص‌های لاغری با فناوری دانش بنیان را می خوانید .

انتهای پیام/

افزایش بلایی تب چه قد ماهی محکم مراقب مصرف

مصرف قرص‌های افزایش قد چه بلایی سرتان می‌آورند؟

شاداب صالح پور متخصص متابولیسم در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص عوارض داروهای افزایش قد که در شبکه های مجازی تبلیغ می‌شوند، اظهار کرد: برخی افراد برای افزایش قد  به سراغ هر گونه دارویی می‌روند که عوارض جبران ناپذیری برای سلامتی آن ها در پی دارد و متاسفانه درخواست‌ها در این حوزه روز به روز در حال افزایش است.
صالح پور با بیان اینکه عوامل متعددی در رشد قد موثر است، عنوان کرد: قد والدین، نقشه ژنتیکی فرد، نحوه زندگی و استرس روزانه از عوامل موثر در رشد قد هستند.
وی با تاکید بر اینکه رشد قد در هر سنی امکان پذیر نیست و افراد تا سن مشخصی افزایش قد خواهند داشت، مطرح کرد: تبلیغاتی که در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شوند، در رشد قد بی تاثیر است؛ بعد از اینکه استخوان‌های انسان رشد کرد و جوش خورد دیگر …

افزایش شیوع تب مالت در بهار/ بستنی کیلویی و پنیر تازه مصرف ن

محمد حسین عزیزی رئیس انجمن صنایع غذایی ایران در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  اظهار کرد: شیر و برخی از فرآورده های لبنی در صورتی که به صورت خام و غیر صنعتی مصرف شوند امکان انتقال بیماری ها از این مواد غذایی به انسان افزایش میابد.
وی با بیان اینکه فصل بهار شرایط برای شیوع ویروس تب مالت فراهم است، ادامه داد: بنابراین رعایت نکات بهداشتی در این فصل امری ضروری است، اگر افراد شیر را نجوشانند و به صورت سنتی آن را مصرف کنند، شیوع تب مالت افزایش پیدا می کند؛ در همین راستا مصرف بستنی سنتی و پنیر تازه و غیر کارخانه ای باعث بروز تب مالت و دیگر بیماری ها می شود.
رئیس انجمن صنایع غذایی ایران با بیان اینکه در برخی مناطق پنیر به صورت سنتی و با استفاده از شیر خام و جوشانده نشده تهیه می شود، افزود: …

مصرف ماهی برای کودکان، چه فوایدی دارد؟

تغذیه نقش اساسی را در زندگی افراد به عهده دارد مخصوصا در کودکان که در سن رشد هستند تامین مواد غذایی مورد نیاز بدن از اهمیت زیادی برخوردار است . بدن انسان برای ساختن سلول های جدید به مواد مغذی نیاز دارد و اگر این مواد به شکل صحیح تامین نشوند فرایند رشد جسمی و ذهنی کودک با مشکل روبرو شده و ممکن است او را در زندگی با مشکلات زیادی روبرو کند . یکی از غذاهایی که نقش مهمی در برنامه تغذیه کودک دارد ماهی است . در این بخش قصد داریم در مورد فواید مصرف ماهی برای کودکان صحبت کنیم لطفا همراه ما باشید .فواید مصرف ماهی برای کودکانماهی از جمله غذاهایی است که تاثیر زیادی در بدن بجا میگذارد بهمین خاطر پزشکان به مادران باردار توصیه میکنند که از ماهی در برنامه غذایی خود استفاده کنند . تحقیق دانشمندان روی مادرانی که در دوران بارداری ماهی …

  • افزایش, بلایی, تب, چه, قد, ماهی, محکم, مراقب, مصرف
  • علمی پزشکی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *