خانه / همه / کاهش ۱۴۲ هزار نفری داوطلبان کارشناسی ارشد/ صدور بیش از ۷۹۱ هزار کارت برای داوطلبان

کاهش ۱۴۲ هزار نفری داوطلبان کارشناسی ارشد/ صدور بیش از ۷۹۱ هزار کارت برای داوطلبان

کاهش ۱۴۲ هزار نفری داوطلبان کارشناسی ارشد/ صدور بیش از ۷۹۱ هزار کارت برای داوطلبان , ثبت نام بیش از ۲۹ هزار داوطلب در کنکور کارشناسی ارشد/ ۲۲ آذر، آخرین مهلت ثبت نام , ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ از امروز , زمان آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ , میزان جریمه مشمولان غائب برای صدور کارت معافیت بر اساس مدرک تحصیلی , مدارک لازم جهت کارت بازرگانی (عضویت، صدور و تمدید کارت بازرگانی) .
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: برای شرکت در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد سال ۹۷ در ۶ گروه آموزشی و ۱۳۲ کد رشته امتحانی، ۷۳۵ هزار و ۷۴۳ داوطلب ثبت‌نام کرده اند که از این تعداد ۳۶۴ هزار و ۴۷۸ نفر زن و ۳۷۱ هزار و ۲۶۵ نفر مرد هستند.
وی با بیان اینکه علاوه بر نام‌نویسی از داوطلبان ۱۳۲ کد رشته امتحانی، ثبت‌نام برگزاری آزمون ۹ کد رشته دیگر  ۱۱۴۷، ۱۱۴۹، ۱۱۵۰، ۱۱۵۳، ۱۱۵۴، ۱۱۵۵، ۱۱۵۷، ۱۱۵۸، ۱۱۵۹ به وسیله دستگاه‌های …

صدور بیش از 791 هزار کارت برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 97/ کاهش 142 هزار نفری داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال 97 نسبت به سال گذشتهحسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: برای شرکت در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد سال ۹۷ در ۶ گروه آموزشی و ۱۳۲ کد رشته امتحانی، ۷۳۵ هزار و ۷۴۳ داوطلب ثبت‌نام کرده اند که از این تعداد ۳۶۴ هزار و ۴۷۸ نفر زن و ۳۷۱ هزار و ۲۶۵ نفر مرد هستند.

وی با بیان اینکه علاوه بر نام‌نویسی از داوطلبان ۱۳۲ کد رشته امتحانی، ثبت‌نام برگزاری آزمون ۹ کد رشته دیگر  ۱۱۴۷، ۱۱۴۹، ۱۱۵۰، ۱۱۵۳، ۱۱۵۴، ۱۱۵۵، ۱۱۵۷، ۱۱۵۸، ۱۱۵۹ به وسیله دستگاه‌های ذیربط و پذیرنده دانشجو در هریک از کد رشته‌های امتحانی با هماهنگی و نظارت سازمان سنجش آموزش کشور مطابق برنامه زمانی انجام می‌شود، افزود: تعداد ثبت‌نام کنندگان کارشناسی ارشد سال ۹۷ نسبت به سال گذشته ۱۴۲ هزار و ۵۰۷ نفر کاهش یافته است و از ۷۳۵ هزار و ۷۴۳ داوطلب ثبت‌نام کننده، ۵۵ هزار و ۸۹۱ داوطلب نسبت به شرکت در آزمون کد رشته دوم اقدام کرده‌اند.

توکلی اضافه کرد: با توجه به آمار، ۷۹۱ هزار و ۶۳۴ کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است و همه داوطلبان ضرورت دارد از روز دوشنبه سوم اردیبهشت ۹۷ لغایت پنجشنبه پنجم اردیبهشت ۹۷ با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اینکه داوطلبانی که در ۲ کد رشته مختلف ثبت‌نام کرده‌اند ضرورت دارد هر ۲ کارت امتحانی را از سایت سازمان سنجش دریافت کنند، عنوان کرد: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ به همراه بیست و سومین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه؛ ۵ و ۶ اردیبهشت ۹۷ در ۷۴ شهرستان و ۱۷۷ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

جزییات مطلب صدور و کارت و کارشناسی ارشد و کاهش و هزار را میخوانید .

انتهای پیام/

حضور بیش از ۳ هزار دانشجو از وزت علوم و بهداشت در جشنواره دانشجویان نمونه کشوری

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کاهش ۱۴۲ هزار نفری داوطلبان کارشناسی ارشد/ صدور بیش از ۷۹۱ هزار کارت برای داوطلبان

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۷

توضیحات بیشتر در موردصدور کارت کارشناسی ارشد کاهش هزار

صدور ۱۷ میلیون کارت ملی هوشمند

خبرگزاری ایسنا: معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان ثبت احوال کشور گفت: در سه ماهه پایانی سال گذشته ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ثبت نام برای کارت ملی هوشمند در کشور انجام شد و امسال پروژه صدور کارت هوشمند ملی در کشور به اتمام می‌رسد.
ناصر صامعی امروز دوشنبه (۶ فروردین) در مراسم تقدیر و معارفه مدیرکل ثبت احوال کردستان، اظهار کرد: نیروهای شاغل در سازمان ثبت احوال در سراسر کشور باید بیشتر به اهمیت کار خود توجه داشته باشند.
وی افزود: تا پایان سال گذشته بالغ بر ۱۷ میلیون کارت ملی هوشمند در کشور صادر شده که این مهم نتیجه تلاش پرسنل این سازمان است.
معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان ثبت احوال کشور عنوان کرد: در سه ماهه پایانی سال گذشته ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ثبت نام برای کارت ملی هوشمند در کشور انجام شد …

صدور مجوز برای جذب ۱۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش/ دغدغه معیش

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  آموزش و پرورش در سالی که گذشت با فراز و نشیب‌ها و وعده و برنامه هایی بسیاری روبه رو بود که به طور متناوب اقدامات آن را  ماه به ماه و به اجمال بررسی خواهیم کرد.
دغدغه معیشتی معلمان باید رفع شود
فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: در مسئله ملی جایگاه معلم بسیار رفیع و مرجع بوده و نقش آن در سرمایه انسانی بسیار مهم است؛ در مقابل بحث دغدغه معیشت معلمان وجود دارد و نظر ما این است که معلم این دغدغه را نداشته باشد و طی چند سال اخیر حمایت‌های خوبی از معلمان‌ها انجام شده است.

وی افزود: با احتساب ۹۶ بیش از صد درصد حقوق معلمان در دولت تدبیر و امید افزایش یافته که نشان از توجه به قشر فرهیختگان است و معتقد هستم با نگاه درست می‌توانیم دغدغه معیشتی فرهنگیان را رفع …

صدور کارت بسیج برای مراجع تقلید

خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام گواهی رئیس سازمان بسیج اساتید طلاب و روحانیون با سفر به قم با جمعی از مراجع عالیقدر تقلید دیدار و گفت‌وگو کرد. حجت الاسلام گواهی امروز با آیات عظام صافی گلپایگانی، سبحانی، مکارم شیرازی، مصباح و سعیدی دیدار و پیرامون جایگاه بسیج اساتید طلاب و روحانیون در حوزه‌های علمیه به گفت‌وگو پرداخت. به گفته حجت‌الاسلام گواهی، در این دیدارها مراجع بر حفظ دستاوردهای انقلاب و نقش سپاه پاسداران بر بهبود شرایط کشور و همچنین اهمیت فضای مجازی و لزوم کنترل بر این فضا تاکید کردند. در این دیدارها کارت عضویت بسیج اساتید طلاب و روحانیون برای آیات عظام صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی، سبحانی و نوری همدانی صادر و تقدیم شد. تصاویر این کارت‌ها در ادامه قابل مشاهده است.

  • صدور, کارت, کارشناسی ارشد, کاهش, هزار
  • علمی پزشکی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *