خانه / همه / ژاپن و آمریکا در حال توسعه فناوری ویژه خودران

ژاپن و آمریکا در حال توسعه فناوری ویژه خودران

ژاپن و آمریکا در حال توسعه فناوری ویژه خودران , برنامه گسترده تویوتا برای توسعه فناوری خودران , توسعه شور ورز‌ها و پروبیوتیک‌ها برنامه ستاد توسعه زیست فناوری در سال جدید , حمایت وزارت علوم از توسعه فناوری در راستای اشتغال و ثروت‌آفرینی , نگاه ویژه نسبت به رفع موانع و توسعه کسب‌ و کارهای نوین , یکی از دستاوردهای توسعه فناوری اطلاعات ایجاد اشتغال است .

حمایت وزارت علوم از توسعه فناوری در راستای اشتغال و ثروت‌آ

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به فروش قابل توجه فناوری در پارک‌های علم و فناوری گفت: در اعتبارات سال ۹۷ رشد بودجه پارک‌ها بیش از دانشگاه‌ها بوده است.

نگاه ویژه نسبت به رفع موانع و توسعه کسب‌ و کارهای نوین

رسانه کلیک – معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد بر تشکیل کمیته تخصصی جهت رفع موانع کسب‌ و کار اینترنتی در استان تأکید کرد و افزود: دیگر دوران سنتی گذشته است و باید خودمان را با تکنولوژی روز همراه کنیم.
 به گزارش کلیک به نقل از روابط عمومی استانداری یزد؛ علی زینی وند معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد در نشست شورای راهبری ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به بررسی رفع موانع ایجاد در کسب‌ و کارهای نوین در استان اشاره و عنوان کرد: استان صراحتا به دنبال کسب‌ و کار اینترنتی هست و نباید فضای مجازی قدرتمند را محدود کرد.
وی فعالیت شرکت‌ های تاکسی اینترنتی در استان را امری مهم در راستای اشتغالزایی برشمرد و اظهار کرد: …

بزرگترین سرقت تاریخ فناوری: ۵۳۴ میلیون دلار ارز مجازی در ژاپ

به نقل از سایت دیجیاتو و به گزارش آبان گراف بزرگترین سرقت تاریخ فناوری: ۵۳۴ میلیون دلار ارز مجازی در ژاپن به یغما رفت و سرویس بین الملل NHK از هک شدن یکی از بزرگترین مراکز مبادله ارزهای مجازی در ژاپن به نام Coincheck خبر داده که طی آن ۵۳۴ میلیون دلار پول مجازی از این موسسه به سرقت رفته است. Coincheck بعد از ظهر روز گذشته با انتشار پستی در وب سایت خود از تعلیق برداشت هرگونه ارز مجازی خبر داده بود و حالا پذیرفته که مورد هجوم آنچه که بزرگترین سرقت تاریخ فناوری به نظر می رسد، قرار گرفته است. «واکاتا کویچی یوشیهیرو»، رییس بخش تبادلات و «یوسوکه اوتسوکا»، مدیر ارشد عملیات، میزان خسارت وارده را حدود ۵۳۴ میلیون دلار …

ویژه برنامه های تلوبزیون برای نوروز۹۷/ از کلاه قرمزی و دورهمی تا سریال های خاص


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *