خانه / همه / دعای یاسین مغربی برای جلب محبت و وسعت روزی

دعای یاسین مغربی برای جلب محبت و وسعت روزی

دعای یاسین مغربی برای جلب محبت و وسعت روزی , دعای افزایش رزق و روزی + دعای رزق مغازه , دعای چشم زخم + دعای خیلی قوی برای دفع چشم زخم , دعای چشم زخم + دعای خیلی قوی برای دفع زخم چشم , ۶ تکنیک معنوی برای افزایش رزق و روزی , ۲۷ رجب چه روزی است؟ .
آیا می‌دانید که دعای یاسین مغربی چیست؟ خواص این دعا کدام است؟ از چه کسی نقل شده است؟ آیا این دعا یک طلسم محسوب می شود؟ ستاره در این مقاله درباره دعای یاسین مغربی برای شما نوشته است. البته در مورد این دعا نظرات مختلفی وجود دارد و بعضی معتقدند که این دعا نباید در اختیار همه مردم قرار بگیرد و ستاره به حسب وظیفه تنها به معرفی این دعا پرداخته است.
 

دعای یاسین مغربی از کیست؟
این دعا از شخصی به نام ابی عبدالله محمد بن یعقوب تونسی مغربی است که مرحوم نراقی آن را در کتاب خزائن ذکر …

آیا می‌دانید که دعای یاسین مغربی چیست؟ خواص این دعا کدام است؟ از چه کسی نقل شده است؟ آیا این دعا یک طلسم محسوب می شود؟ ستاره در این مقاله درباره دعای یاسین مغربی برای شما نوشته است. البته در مورد این دعا نظرات مختلفی وجود دارد و بعضی معتقدند که این دعا نباید در اختیار همه مردم قرار بگیرد و ستاره به حسب وظیفه تنها به معرفی این دعا پرداخته است.
 
عکس سوره یاسین

دعای یاسین مغربی از کیست؟

این دعا از شخصی به نام ابی عبدالله محمد بن یعقوب تونسی مغربی است که مرحوم نراقی آن را در کتاب خزائن ذکر کرده است. این دعا نوعی از ختم سوره یاسین است که در کتاب سر المستتر منسوب به شیخ بهایی هم نقل شده است.
همانطور که مشخص است این دعا از هیچ کدام از معصومین (ع) نقل نشده است.

خواص دعای یاسین مغربی 

برای دعای یاسین مغربی خواص فراوانی نقل شده است که در ادامه به مهمترین این خواص اشاره می کنیم:

همه چیز در مورد آیا روزی محبت

  • آن را ۷ بار بر کاسه چینی پر از آبی بخوانید و آن را به هر کسی بدهید مطیع شما خواهد شد.
  • آن را ۷ بار به سمت کسی که در مسافرت است بدمید به زودی از سفر برمی‌گردد.
  • آن را ۳ بار به کسی که بیماری صرع دارد بخوانید بهبود پیدا می‌کند.
  • اگر فرد بیمار ۵ بار آن را بخواند و بگوید: «خدایا به حرمت یس مریضی‌ام را شفا بده» شفا پیدا می‌کند.
  • آن را بر شیرینی بخوانید و به دشمن بدهید با هم صمیمی خواهید شد.
  • خواندن آن باعث می‌شود که مطالب را زود یاد بگیرید و فراموش نکنید.
  • آن را بعد از نماز عشا بخوانید و ۱۰۰ صلوات بفرستید تا روزی‌تان وسعت پیدا کند.
  • همراه داشتن یاسین مغربی شما را از خطرات حفظ می‌کند.
     
نور اتاق خواب

آیا خواندن دعای یاسین مغربی شرعاً مجاز است؟

طبق نظر بعضی از صاحب‌نظران این دعا جزء طلسم‌ها به حساب می‌آید و چون باعث کاری می‌شود که ممکن است طرف مقابل راضی نباشد یا به او ضرری برسد از نظر شرعی جایز نیست.
 

آیا دعای یاسین مغربی نوعی طلسم است؟

اگر در اینترنت جستجو کنید انواع اقسام دعا‌ها با پسوند مغربی را پیدا می‌کنید. مثلا آیه الکرسی مغربی، توحید مغربی، یاسین مغربی، حمد مغربی، فیل مغربی و… که در اصل «مقرّبی» بوده است. این گونه دعا‌ها توسط کسانی نوشته شده است که طلسم و ورد و افسون می‌نویسند و با کمک آیات و دعا‌ها و ذکر‌های مختلف نام ملائکه مقرب را می‌برند و به آن‌ها متوسل می‌شوند.
نویسندگان این دعا‌های ساختگی برای دعای خودشان آثار و خواص بسیاری را عنوان کرده اند و افراد بسیاری نیز فریت همین حرف‌ها را می‌خورند و هزینه‌های گزافی را پرداخت می‌کنند.
یادتان باشد که دعا و عبادت باید از جانب خداوند و یا یکی از معصومین (ع) باشد و هرگونه دعای ترکیبی که افراد ناشناس ساخته و پرداخته اند مربوط به علوم غریبه و ممنوعه است و می‌تواند تاثیرات خطرناکی به همراه داشته باشد. توسل پیدا کردن به فرشتگان مقرب الهی تنها از طریق تعالیم خداوند ممکن است و فقط با استناد به سخنان پیامبر (ص) و امامان (ع) می‌توانیم ملائکه را معرفی کنیم و نام ببریم.
حتی در یکی از نسخه‌های خطی قدیمی که دعای یاسین مغربی در آن ذکر شده نویسنده در پایان دعا نوشته است:
«یس کلام الهی ما را کافی است مغربی احمق کیست که یس داشته باشد، گویا پیغمبر زن‌های بی‌شعور بوده است لعنت بر دروغگو و تابع او، زنهار گول مخورید.»

جزییات مطلب آیا و روزی و محبت را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره دعای یاسین مغربی برای جلب محبت و وسعت روزی

طریقه خواندن نماز امام زمان (عج) برای گرفتن حاجت

۲۷ رجب چه روزی است؟

آیا می‌دانید که ۲۷ رجب چه روزی است؟ آیا می‌دانید که مسلمانان اهل سنت چه روزی را روز مبعث می‌دانند؟ آیا از وقایع روز مبعث اطلاع دارید؟ ستاره در این مقاله به این سؤالات و سؤالات فراوان دیگری در مورد مبعوث شدن پیامبر اسلام (ص) پاسخ خواهد داد.
 

۲۷ رجب بر اساس اعتقاد شیعیان
ما شیعیان اعتقاد داریم که حضرت محمد (ص) در روز ۲۷ رجب سال ۴۰ عام‌الفیل که ۱۳ سال قبل از هجرت بود به پیامبری مبعوث شد. اعمال روز ۲۷ ماه رجب بسیار فراوان است و انجام آن‌ها استحباب فراوانی دارد.
۲۷ رجب بر اساس اعتقاد اهل سنت
طبق نظر اهل سنت تاریخ دقیق بعثت پیامبر (ص) مشخص نیست، ولی بعضی از آن‌ها معتقدند که حضرت محمد (ص) در شب ۲۱ ماه رمضان به پیامبری مبعوث شده است. در بعضی از مستندات اهل سنت هم روز دوشنبه مصاف با ۱۷، ۱۸ یا ۱۹ ماه رمضان به عنوان روز بعثت پیامبر (ص) …

ولادت امام باقر (ع) در چه تاریخی است؟

آیا می‌دانید تاریخ ولادت امام باقر (ع) چه روزی است؟ آیا پدر و مادر امام باقر (ع) را می‌شناسید؟ آیا می‌دانید که امام باقر (ع) از طرف پدری و مادری به حضرت فاطمه (س) می‌رسند؟ این پرسش‌ها و اطلاعات بسیار فراوان دیگری درباره امام باقر (ع) را در این مقاله از ستاره دنبال کنید.
 

تاریخ ولادت امام محمدباقر (ع)
امام محمد باقر (ع) در روز سه‌شنبه یا جمعه اول ماه رجب سال ۵۷ هجری قمری در شهر مدینه منوره به دنیا آمد. بعضی از مورخان تاریخ ولادت ایشان را روز سوم صفر سال ۵۷ می‌دانند. البته تاریخ‌های دیگری هم به عنوان تاریخ ولادت امام باقر (ع) ذکر شده است؛ از جمله تاریخ‌های پنجم صفر سال ۵۷ هجری، جمعه اول رجب سال ۵۷ هجری.
والدین امام محمدباقر (ع)
پدر ایشان امام زین‌العابدین (ع) بود و مادرش فاطمه دختر امام حسن مجتبی (ع) که به او ام عبدالله کنیه داده بودند. چون نسب امام باقر …

آیا محبت و دوست داشتن نامحرم گناه است؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دوست داشتن یک امر قلبی است و گاهی خارج از اختیار انسان است، صرف دوست داشتن کسی از نظر شرع حرام نیست و گناه حساب نمی شود، مگر آن که دوست داشتن کسی انسان را به حرام بکشاند، مثل نگاه کردن به دوست نامحرم از روی لذت و شهوت و یا صحبت کردن از روی لذت و امثال این گونه مواردی که انسان را به سوی گناه می کشاند.

۱- اگر انسان زمینه ازدواج دارد و با قصد ازدواج کسی را دوست داشته باشد، باید برای فراهم ساختن زمینه ازدواج اقدام کند و از راه های متعارف اقدام به خواستگاری نماید. اما اگر زمینه ازدواج ندارد و قصد ازدواج با کسی را که دوستش دارد، نداشته باشد. باید از عشق و محبتی که سرانجام مطلوبی ندارد و چه بسا انسان را از خدا غافل کرده و گرفتاری ذهنی و فکری و روحی ایجاد …


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *