خانه / همه / تخلفات چند ۱۰ میلیارد دلاری دولت احمدی‎نژاد

تخلفات چند ۱۰ میلیارد دلاری دولت احمدی‎نژاد

تخلفات چند ۱۰ میلیارد دلاری دولت احمدی‎نژاد , روایت محمدرضا باهنر از ماجرای سکه‌گرفتن در دولت احمدی‌نژاد‌ , افشاگری یکی از دولتمردان دولت احمدی نژاد پیرامون بقایی , واکنش وزیر ارشاد دولت دهم به نامه احمدی نژاد , از مخالفت هنجاری در دولت هاشمی تا قلب عملی توسط احمدی‌نژاد؛ چرا در عدالت عقب ماندیم؟ , خلیلیان: وزرای دولت احمدی‌نژاد با او اتمام حجت کرده و به وی تذکر جدی داده‌اند .
خبرآنلاین: قرائت گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درباره واردات بنزین و نفت گاز و میزان طلبکاری‌های شرکت ملی نفت ایران مربوط به سال‌های ۸۷ تا ۹۱ که حکایت از تخلفات چند ده میلیاردی در دولت احمدی‎نژاد داشت، با حاشیه‌هایی همراه بود و تعدادی از نمایندگان به پروسه طولانی‌ برخورد قضایی با این تخلفات اعتراض کردند.
نادر قاضی‎پور در جلسه علنی امروز در تذکری خطاب به رئیس مجلس گفت: در دولت احمدی نژاد نفت به افراد فاسدی مثل بابک زنجانی داده شد و عدالت نیست که نامی از این فرد و رئیس‌جمهور وقت …

خبرآنلاین: قرائت گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درباره واردات بنزین و نفت گاز و میزان طلبکاری‌های شرکت ملی نفت ایران مربوط به سال‌های ۸۷ تا ۹۱ که حکایت از تخلفات چند ده میلیاردی در دولت احمدی‎نژاد داشت، با حاشیه‌هایی همراه بود و تعدادی از نمایندگان به پروسه طولانی‌ برخورد قضایی با این تخلفات اعتراض کردند.

نادر قاضی‎پور در جلسه علنی امروز در تذکری خطاب به رئیس مجلس گفت: در دولت احمدی نژاد نفت به افراد فاسدی مثل بابک زنجانی داده شد و عدالت نیست که نامی از این فرد و رئیس‌جمهور وقت در گزارش کمیسیون برنامه و بودجه برده نشود. دستور دهید این گزارش تکمیل شود.

همه چیز در مورد دلار دولت میلیارد

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مجددا تاکید کرد: لطفا آقای رئیس به این مسئله توجه کنید. در این گزارش همه پرونده دارند، ولی فقط نام یک نهاد انقلابی در این گزارش آمده است. نامی از افرادی که با هاله‌ای نور ارتباط داشتند، در این گزارش برده نشده است.

لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: دادستانی، محکمه و رئیس دیوان محاسبات در حال پیگیری این مسئله هستند و باید به تخلفات افراد متخلف رسیدگی شود.

جزییات مطلب دلار و دولت و میلیارد را میخوانید .

انتقاد به طولانی‌بودن فرآیند رسیدگی به تخلفات دولت قبل

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تخلفات چند ۱۰ میلیارد دلاری دولت احمدی‎نژاد

حسینعلی حاجی دلیگانی نیز با استناد به ماده ۲۴ آیین‌نامه داخلی مجلس درباره گزارش کمیسیون برنامه و بودجه از عملکردها پیرامون واردات بنزین و نفت و گاز و میزان طلبکاری‌های شرکت ملی نفت ایران گفت: این گزارش در مورد تخلفاتی بود که طی سالهای ۸۷ و بعد از آن اتفاق افتاده، اما به دلیل فرآیند طولانی رسیدگی به آن، مایه تداوم فساد در دستگاه‌های مختلف شده است. چه تضمینی وجود دارد که این تخلفات تکرار نشود؟

لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: بسیاری از تخلفات توسط دیوان محاسبات باید رسیدگی شود. گزارش کمیسیون برنامه و بودجه برای اطلاع کمیسیون‌ها است. تا جایی که اطلاع دارم برای برخی از تخلفات علاج پیدا شده است و برای بقیه نیز دیوان محاسبات باید متخلفان را به دادگاه بفرستد که تاجایی که اطلاع دارم این کار در حال انجام است.

تثبیت قیمت دلار با ۴۲۰۰ تومان شدنی است؟

اقدامات فراقانونی ستاد تدابیر ویژه دولت احمدی‌نژاد

توضیحات بیشتر در مورددلار دولت میلیارد

علیرضا رحیمی نماینده تهران نیز در تذکری با استناد به ماده ۴۹ آیین‌نامه داخلی مجلس اعلام کرد: گزارش کمیسیون برنامه و بودجه ناظر به مجموعه اقدامات دولت قبل در سال‌های ۸۷ تا ۹۱ است. سوالم این است که با وجود این‌که ستاد تدابیر ویژه دولت ساختار قانونی دارد، چرا اقدامات این دولت فراقانونی بوده است و در بودجه‌ای که در آن سال‌ها به تصویب مجلس رسید، دخل و تصرف کردند؟!

علی لاریجانی در پاسخ به تذکر این نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفت: این مشکل وجود دارد؛ ولی در بودجه ۹۷ تصویب کردیم که تصمیمات ستاد تدابیر ویژه دولت باید به تایید شورای‌عالی امنیت ملی و مقام معظم رهبری برسد در غیر این صورت مصوبات آن قابل اجرا نیست.

شما مطلب تخلفات چند ۱۰ میلیارد دلاری دولت احمدی‎نژاد را می خوانید .

چرا با محکومان تخلفات نفتی دولت قبل برخورد نمی‌شود؟

همچنین علیرضا سلیمی نماینده محلات در مورد عملکرد قانون هدفمندی یارانه‌ها و تبصره‌های مربوط به آن در قوانین بودجه سنواتی طی سال‌های ۱۳۸۹ لغایت ۱۳۹۵، در اخطاری با استناد به اصول ۵۵ و ۵۲ قانون اساسی اظهار داشت: دیوان محاسبات به کلیه حساب‌ها رسیدگی می‌کند و ما موارد فراوانی داریم که هزینه‌ها از مصوبات بیشتر شده است.

دلار دولت میلیارد

وی افزود: در بخش الف این گزارش، ۲ و نیم میلیارد دلار تخلف شده است. نتیجه رسیدگی این بوده که ما به دادسرای دیوان فرستادیم و افرادی محکوم شدند. سوال این است که با محکومان چه کردید؟ این مبلغ چگونه باید بازگردانده شود؟ می‌گوییم از حساب شرکت ملی نفت جبران شود. چرا یک نفر تخلف کرده اما می‌گوییم از حساب شرکت ملی پرداخت شود؟

دولت آمریکا از تعطیلی نجات پیدا کرد

این نماینده اصولگرای محلات در مجلس همچنین به موارد و مبالغ دیگر تخلفات چند ده میلیارد دلاری در این پرونده اشاره کرد و گفت: در بخش سوم نیز شاهد تخلف هنگفتی هستیم و این درحالی است که این تخلف مربوط به سال ۸۹ است اما هنوز در حال رسیدگی است.تخلفات چند ده میلیارد دلاری متعددی انجام شده است. بنابر این خواهش می‌کنم دستور اکید بفرمایید که متخلف محکوم شود.

علی لاریجانی در واکنش به این تذکر گفت: این گزارش بر اساس آیین‌نامه است که کمیسیون‌ها تخلف‌ها را گزارش بدهند. بر این اساس، این گزارش به این معنا نیست که دادستانی و دیوان محاسبات رسیدگی نمی‌کنند؛ بلکه به این معنا است که کمیسیون زودتر رسیدگی کند که تخلفات انجام شده به سرانجام برسد.

این مطلب در مورد دلار دولت میلیارد می باشد .

افزایش ۹ میلیارد دلاری واردات در سال حمایت از تولید و اشتغال

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در ۱۱ ماه نخست سال ۹۶ میزان واردات کالا به کشور نسبت به مدت مشاب سال قبل از آن، ۹ میلیارد دلار بیشتر شده است. در همین مدت در سال گذشته ۳۸.۵ میلیارد دلار کالای خارجی وارد ایران شده بود.
از لحاظ وزن نیز میزان کالا‌های وارداتی به کشور در سال گذشته ۳۳ ٫ ۹ میلیون تن بوده که نسبت به رقم ۳۰ میلیون تنی سال ۹۵، افزایش ۱۳ درصدی نشان می‌دهد.
رتبه اول واردات به کشور مربوط به خودرو و قطعات جهت مونتاژ خودرو است. در سال گذشته یک میلیارد و ۵۷۲ میلیون دلار قطعات منفصله جهت مونتاژ خودرو با ساخت داخل کمتر از ۳۰ درصد و ۶۱۴ میلیون دلار هم قطعات منفصله جهت مونتاژ خودرو با ساخت داخل بیشتر از ۵۰ درصد به کشور وارد شده است.
واردات در ۱۱ ماهه سال ۹۶،۴۷ ٫ ۶ میلیارد دلار کالا وارد کشور شده که نسبت به …

آشنایی با عوامل فرسودگی شغلی کارمندان و مسئولیت سازمان در قب

به نقل از سایت چطور و به گزارش آبان گراف آشنایی با عوامل فرسودگی شغلی کارمندان و مسئولیت سازمان در قبال آن و
فرسودگی کارکنان پدیده‌ای شایع است، اما سازمان‌ها تمایل دارند آن را جزئی از مسائل مدیریت استعداد یا مشکلات فردی کارکنان ببینند تا یک مشکل دامنه‌دار سازمانی. چنین نگاهی اشتباه است، زیرا مشکلات روانی و جسمی کارکنانی که دچار فرسودگی شغلی هستند، سالیانه حدود ۱۲۵ تا ۱۹۰ میلیارد دلار هزینه‌ به‌بار می‌آورد؛ این فقط آشکارترین تأثیر فرسودگی است. هزینه‌ی واقعی فرسودگی شغلی برای کسب‌وکار می‌تواند به مراتب بیشتر از این باشد. بهره‌وری پایین در سازمان‌ها، نرخ بالای جا‌به‌جایی کارکنان و از دست‌دادن بااستعدادترین کارکنان بخشی از عواقب این مسئله است. ما در این نوشته خواهیم گفت که مدیران و رهبران سازمان چگونه می‌توانند این عوامل را تحت کنترل بگیرند.

مدیران اجرایی باید بپذیرند که در استرس کاری و درنتیجه، فرسودگی شغلی کارمندان نقش دارند؛ استرس‌هایی چون افزایش حجم کارها، …

تلگرام ۵۰ میلیارد دلار ارز از کشور خارج کرد/ تاکید رییس جمهو

رسانه کلیک – دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: با توجه به معضلات عدیده پیام رسان تلگرام در شورای عالی فضای مجازی به این نتیجه رسیدیم که حتما باید پیام رسان بومی داشته باشیم.
به گزارش کلیک به نقل از تسنیم؛ دبیر شورای عالی و رییس مرکز ملی فضای مجازی عنوان کرد: با توجه به معضلات عدیده پیام رسان تلگرام در شورای عالی فضای مجازی به این نتیجه رسیدیم که حتما باید پیام رسان بومی داشته باشیم. پیام رسان بومی سکوی اقتصادی و چند منظوره است و این تکنولوژی ها باید حمایت شود.
وی ادامه داد: اگر قرار شد تمهیداتی درباره پیام رسان تلگرام اتخاذ شود سعی خواهیم کرد کمترین ضرر را فعالان حاضر در این شبکه متحمل شوند.
دبیر شورای عالی فضای مجازی با تصریح …


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *