خانه / همه / قلعه نویی: هرکسی آرزو دارد سرمربی سپاهان شود

قلعه نویی: هرکسی آرزو دارد سرمربی سپاهان شود

قلعه نویی: هرکسی آرزو دارد سرمربی سپاهان شود , برانکو به رکورد قلعه نویی رسید , دیدار قلعه نویی و بازیکن محبوبش در فولادشهر(عکس) , حمایت امیر قلعه نویی از کارلوس کی روش , دلنوشته زیبای امیر قلعه نویی برای تولد ۸۰ سالگی بهروز وثوقی! عکس , دلنوشته امیر قلعه نویی برای ۸۰ سالگی بهروز وثوقی .
خبرگزاری مهر: امیر قلعه نویی در تازه ترین گفتگوی خود به تشریح شرایط تیم ذوب آهن در آستانه بازی با لوکوموتیو ازبکستان پرداخت و تاکید کرد که در این مسابقه به دنبال برد است. وی که با رادیو تهران گفتگو کرده است، با بیان اینکه ذوب آهن با افکارش فاصله دارد، به تاثیر بالارفتن قیمت ارز در فوتبال، احتمال رویارویی با استقلال در مرحله بعدی آسیا و همچنین حضورش روی نیمکت سپاهان برای فصل بعد واکنش نشان داد.
قلعه نویی درباره دیدار با لوکوموتیو گفت: برای این بازی دو دیدگاه داریم. دیدگاه …

خبرگزاری مهر: امیر قلعه نویی در تازه ترین گفتگوی خود به تشریح شرایط تیم ذوب آهن در آستانه بازی با لوکوموتیو ازبکستان پرداخت و تاکید کرد که در این مسابقه به دنبال برد است. وی که با رادیو تهران گفتگو کرده است، با بیان اینکه ذوب آهن با افکارش فاصله دارد، به تاثیر بالارفتن قیمت ارز در فوتبال، احتمال رویارویی با استقلال در مرحله بعدی آسیا و همچنین حضورش روی نیمکت سپاهان برای فصل بعد واکنش نشان داد.

قلعه نویی درباره دیدار با لوکوموتیو گفت: برای این بازی دو دیدگاه داریم. دیدگاه اول این است که گل نخوریم و بعد به پیروزی برسیم. برای مساوی به ازبکستان نمی رویم ولی باید جو را در نظر بگیریم و جوری بازی کنیم که در درجه اول گل نخوریم.

همه چیز در مورد سپاهان سرمربی قلعه قلعه نویی مه

وی تاکید کرد: تیم ما شرایط خوبی دارد. مقابل الدحیل هم بازی خوبی انجام دادیم. امسال ذوب آهن مظلوم است؛ هم بخاطر اشتباهات داوری لیگ برتر و هم به خاطر اشتباهات داوری در آسیا. در بازی برگشت، دروازه بان الدحیل باید اخراج می شد. در بازی رفت هم پنالتی ما را نگرفتند. از این نظر بد می آوریم. خوشحالم که داور این مسابقه ما با لوکوموتیو از شرق آسیا است. لوکوموتیو را هم آنالیز کرده ایم. تیم بسیار خوبی است ولی امیدوارم دست پر برگردیم.

سرمربی ذوب آهن در پاسخ به سئوالی مبنی بر دلیل موفقیت این تیم در نیم فصل دوم لیگ برتر تصریح کرد: اگر در نیم فصل اول ۴ بازیکن ما (بازیکنانی که برای خدمت سربازی راهی تراکتورسازی شدند) از نظر روحی و روانی به هم نمی ریختند و شرایط خودشان را داشتند، الان وضعیتمان از این هم بهتر بود. در نیم فصل دوم جابجایی هایی داشتیم. یک مقدار مشکلات تیمی برطرف شد ولی از نظر انگیزشی این تیم هنوز با افکار من فاصله دارد. اگر سال بعد در ذوب آهن ماندم باید این نگرش را عوض کنم.

جزییات مطلب سپاهان و سرمربی و قلعه و قلعه نویی و مه را میخوانید .

قلعه نویی در پاسخ به این سئوال که آیا قبول دارید اشتباهات داوری علیه تیمش به خاطر ضعف روابط بین الملل فوتبال ایران است؟ گفت: من اعتقاد ندارم که این مسئله هست. اشتباهات داوری همه جا از جمله فوتبال ما هست. واقعا هم در لیگ برتر بالای ۱۵ امتیاز روی اشتباهات داوری از دست داده ایم و هیچکس رسیدگی نمی کند. داور به ما لطمه می زند. شکایت می کنیم و توقع داشتیم کمیته داوران رسیدگی کند. نه تنها رسیدگی نشد بلکه پخش مستقیم هم به داور دادند و تحسینش کردند!

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره قلعه نویی: هرکسی آرزو دارد سرمربی سپاهان شود

وی یادآور شد: شما احتمالا بازی العین و استقلال را دیده اید. قبل از آن گفتم وقتی یک تیم عربی با تیم ایرانی بازی دارد لزومی ندارد داور آن مسابقه از کشورهای عربی باشد. زمانی که میزبانی را از ایران در مقابل تیم های عربستانی گرفتند، حرفهایی زدم و گفتم که ایران کشور امنی است اما حتی فدراسیون از من حمایت نکرد. من حرف حق را زدم. ایران کشور امنی است. خیلی مشکلات داریم ولی از نظر امنیت جزو چند کشور خوب دنیا هستیم. همان موقع کسی از من حمایت نکرد. در مملکت ما همه دنبال میز هستند نه به فکر مردم. مدیران ما به این فکر می کنند که بعد از ۴ سال خودشان و گروهشان می رود. بعد از هر انتخابات، ۱۷ هزار مدیر جابجا می شود. هیچ کجای دنیا اینطور نیست. به هر حال ما چون سکوها و تعاملات بین المللی را نداریم، ضرر هم می کنیم.

مدل مانتو عید ۹۷؛ جدیدترین و شیک ترین مانتوهای مجلسی دخترانه

سرمربی ذوب آهن در پاسخ به این سئوال که آیا وضعیت قیمت ارز بر فوتبال ما هم موثر است؟ تاکید کرد: ارز در زندگی آدم ها تاثیر می گذارد. دنیا دهکده جهانی شده است. من خدمت مرحوم آیت الله هاشمی هم گفتم. اگر در این دهکده بر اساس منافع کشورمان تعامل نداشته باشیم عقب می افتیم. کشورما در ۸ سال، ۸۰۰ میلیارد درآمد داشته است و نباید الان این وضعیت را داشته باشد. خودشان می گویند درآمد ۳ میلیون تومان زیر خط فقر است ولی مگر درآمد یک جوان چقدر است؟

قلعه نویی ادامه داد: البته خوشحالم استقلال یک بازیکن مثل تیام آورده است. این حرفی است که ۱۰ سال است می زنیم. کلیه تیم ها و پرسپولیس و استقلال تهدید نیستند بلکه فرصت هستند. یکبار با تیم استقلال، نفت مسجد سلیمان را شکست دادیم. همان موقع به افشارزاده (مدیرعامل وقت استقلال) زنگ زدم و گفتم ۱۰۰ میلیون تومان بدهید تا به بازیکنان نفری سه میلیون تومان پاداش بدهیم چون سه بازی مهم در پیش داشتیم. افشارزاده دو شب قبل از بازی با نفت با بنده تماس گرفت و گفت پولی نداریم. در حالی که بازیکنانی مثل محمد قاضی و آندرانیک تیموریان را اواسط فصل می دادند و بازیکنانی که باید جذب می کردند، نکردند.

توضیحات بیشتر در موردسپاهان سرمربی قلعه قلعه نویی مه

وی تاکید کرد: در هر صورت باید ورزش و فوتبال را فرصت بدانیم. در یکسال گذشته این اتفاق افتاده است. درآمدزایی برای استقلال و پرسپولیس و تراکتورسازی به این تیم ها کمک کرده است. ارز نه فقط در فوتبال بلکه روی کل زندگی افراد تاثیر می گذارد.

سرمربی ذوب آهن در پاسخ به سئوالی مبنی بر مذاکره اش با باشگاه سپاهان، خاطرنشان کرد: همیشه سعی کرده ام در زندگی واقعیت ها را بگویم. وجدانا هیچ تیمی با من صحبت نکرده است. من هم با هیچ تیمی صحبت نکرده ام. تمام فکر و ذکرم این است که چند بازی به خیر بگذرد. اینجا که هستم جای خوبی است ولی هر مربی آرزو دارد مربی سپاهان باشد. من آنجا دو سال کار کرده ام. من که مربی کوچکی هستم ولی مربیان بزرگ هم آرزو دارند در سپاهان کار کنند.

شما مطلب قلعه نویی: هرکسی آرزو دارد سرمربی سپاهان شود را می خوانید .

قلعه نویی در ادامه صحبتهایش گفت: باید یک نکته را بگویم. تیم های شهرستانی مظلوم هستند. اگر یک تیم شهرستانی سه امتیاز می گیرد معادل ۶ امتیاز برایش زحمت می کشد. باید بهای بیشتری به تیم های شهرستانی داده شود. بنده هم تجربه استقلال و تیم ملی را داشته ام و هم تجربه تیم های شهرستانی را. مربیانی که ادعایشان می شود یکسال بیایند تیم های شهرستانی تا ببینند «یک امتیاز، یک امتیاز گرفتن» چقدر سخت است.

بلیت تهران – استانبول؛ ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان!

سرمربی ذوب آهن در خصوص مشکلات تیم ملی و باشگاه ها هم گفت: باید از نتایج خوبی که در تیم ملی گرفته ایم باید تشکر کرد. آدم باید آمار و سند صحبت کند. آمار کی روش و همکارانش در تیم ملی بسیار عالی است. می خواهم با مردم علمی صحبت کنم. کاری ندارد. الان در فوتبال از دستگاهی به نام «جی پی اس» استفاده می شود. آمار دستگاه رامین رضاییان را با وریا غفوری که یکی در داخل و یکی در خارج بازی می کند را با هم مقایسه کنند. آمار جهانبخش را با محمدرضا حسینی بازیکن ذوب آهن را هم با هم مقایسه کنند. ما باید با یک تعامل پیش رویم.

قلعه نویی درباره احتمال تقابل با استقلال در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا گفت: دوست نداریم دو تیم ایرانی با هم بازی کنند. اگر هم بخوریم که مجبوریم و نمی شود کاری کرد اما خوب است به استقلال نخوریم.

سرمربی ذوب آهن در پاسخ به این سئوال که آیا لیست بازیکنان مدنظر خود را برای فصل آینده به باشگاه داده اید؟ گفت: خیر لیستی نداده ایم. آذری (مدیرعامل ذوب آهن) از من برنامه خواست است. از او خواستم چون درگیر هستیم، اجازه بدهد بازی ها تمام شود. باید برنامه مطالعاتی بنویسیم و نفراتی که می خواهیم را جذب کنیم. این احتیاج به زمان دو هفته ای دارد.

قلعه نویی در واکنش به این جمله که گفته می شود استقلال به دنبال مرتضی تبریزی ستاره ذوب آهن است، گفت: همه بازیکنان و خیلی از مربیان دوست دارند در استقلال و پرسپولیس کار کنند. در نیم فصل بود که استقلال تبریزی را می خواست ولی پیشنهاد دادیم در ازای تبریزی دو سه بازیکن مثل سجاد شهباززاده و حسن بیت سعید که کمتر مورد استفاده قرار می گرفتند را بدهند. انتقال یک بازیکن باید به نفع دو باشگاه و خود بازیکن باشد و همه سود کنند. اگر بازیکن دوست دارد برود،مخالفتی نمی کنم. نمونه آن بازیکنی بوده که در شرایط حساس اعلام کرده می خواهم بروم و بنده هم مخالفتی نداشته ام.

وی در پایان گفت: یکبار از لیونل مسی پرسیدند که از این همه بازی و تمرین خسته نشدی؟ که مسی جواب داد من عاشقانه فوتبال را دوست دارم! بازیکن باید تعصب داشته باشد. من مانع پیشرفت بازیکن نمی شوم. حتی بنده حاضر بودم نیم فصل این کار را انجام بدهم که خود استقلال مخالفت کرد.

این مطلب در مورد سپاهان سرمربی قلعه قلعه نویی مه می باشد .

قلعه نویی: هرکسی آرزو دارد سرمربی سپاهان شود
بررسی مستندی که به خطا‌های پزشکی می‌پردازد

حمایت امیر قلعه نویی از کارلوس کی روش

امیر قلعه نویی سرمربی سابق تیم ملی از کارلوس کی روش حمایت  کرد و خواستار تمدید قرارداد وی شده است.امیر قلعه نویی: کی روش به فوتبال ایران وزن دادامیر قلعه نویی به حمایت از کارلوس کی روش پرداخته است.سرمربی اسبق تیم ملی درباره دیدار با سیرالئون حرف زد و گفت: «در دوره‌ای كه سرمربی تیم ملی بودم برای دو سال بعدمان هم بازی رزرو كرده بودیم ولی الان باید دید ما روابط‌مان با دنیا در چه سطحی است كه توقع داشته باشیم با بهتر از سیرالئون بازی كنیم».او گفت: «در اینكه مسابقه دادن با سیرالئون كمكی به ما نمی‌كند شكی نیست ولی باید دید ما چه اندازه می‌توانیم با این مشكلات سیاسی انتظارات كادر فنی‌مان را برآورده كنیم. شاید كادر فنی روی اجبار این بازی را انتخاب كرده است».قلعه‌نویی درباره تمدید قرارداد كی‌روش گفت: «در ممالك اروپایی و كشورهای پیشرفته دنیا بر اساس برنامه حركت می‌كنند نه نتیجه. در كتاب …

برانکو به رکورد قلعه نویی رسید

سرمربی کروات پرسپولیس با برتری مقابل الوصل امارات به رکورد امیر قلعه نویی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا رسید.
به گزارش نود ، برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در دیدار برابر الوصل امارات باز هم به روند شکست ناپذیری خود در بازی های خانگی ادامه داد و موفق شد ۱۰ بازی نخست خانگی در لیگ قهرمانان آسیا را بدون شکست پشت سر بگذارد تا از این لحاظ با رکورد امیر قلعه نویی مساوی شود.
به این ترتیب، برانکو که اولین بازی خانگی با پرسپولیس را برابر بنیادکار ازبکستان انجام داد و به پیروزی رسید، دهمین بازی بدون باخت خود به عنوان میزبان را هم سپری کرد تا تیمش همچنان میزبان شکست ناپذیر در لیگ قهرمانان آسیا شناخته شود. پرسپولیس در صورتی که بازی خانگی بعدی خود را هم بدون باخت به پایان برساند، در آنصورت برانکو می تواند امیر قلعه نویی را پشت سر گذاشته و به تنهایی در این زمینه …

آذری: قلعه نویی با سپاهان مذاکره نکرده است

خبرگزاری مهر: سعید آذری درباره آخرین وضعیت کادر فنی تیم ذوب آهن برای فصل بعد گفت: من خودم با قلعه نویی صحبت کردم. ذوب آهن خانه قلعه نویی است و ماندن او مشکلی ندارد. حتی یک ماه قبل هم با قلعه نویی برای گرفتن برنامه برای فصل آینده صحبت کرده بودم ولی ایشان خودش اصرار دارد که بازی های پیش رو تمام شود تا تمرکز تیم به هم نریزد.
وی گفت: ما هم منتظریم تا قلعه نویی مسابقات باقیمانده در لیگ و آسیا را قدرتمندانه پشت سر بگذارد و سال بعد با کمک وی تیم گردن کلفتی ببندیم.
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در خصوص اینکه امیر قلعه نویی بعد از پایان بازی ذوب آهن و سپیدرود درباره فصل آینده گفته بود باید ببینم باشگاه ذوب آهن مرا می خواهد یا خیر، تصریح کرد: نه فقط ذوب آهن بلکه سایر تیم ها هم قلعه …


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *