خانه / همه / شایعه عجیب در فوتبال ایران؛ ۳۰ میلیون بگیرید سوتی بدهید

شایعه عجیب در فوتبال ایران؛ ۳۰ میلیون بگیرید سوتی بدهید

شایعه عجیب در فوتبال ایران؛ ۳۰ میلیون بگیرید سوتی بدهید , واکنش رونالدو به شایعه عجیب مالیاتی , جواب دندان شکن رونالدو در واکنش به شایعه عجیب مالیاتی , شایعه ای داغ درباره محسن چاوشی و تیم ملی فوتبال! , اتفاق عجیب و جنجالی در فوتبال امارات , اقدام عجیب سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان! .
امیدواریم این خبر صحت نداشته باشد اما شنیدیم یک تیم پولدار و پرحاشیه به بازیکنان حریف مستقیم خود پیشنهاد مالی داده است تا سوتی بدهند!پیشنهاد رشوه به بازیکنان تیم مقابلاز آنجایی که فدراسیون فوتبال کمیته ویژه ای برای جلوگیری از قضاوت های مشکوک، امتیاز فروشی و فساد تشکیل داده و به دقت مربیان تیم های شاغل در لیگ دسته اول را رصد می کند بنابراین راه جمع آوری امتیازات غیر طبیعی برای یک تیم خاص به حداقل رسیده است. در این راستا شنیدیم این تیم پرسرو صدا راه های انحرافی دیگری را برای کسب امتیاز انتخاب کرده است.تیمی که گفته …

امیدواریم این خبر صحت نداشته باشد اما شنیدیم یک تیم پولدار و پرحاشیه به بازیکنان حریف مستقیم خود پیشنهاد مالی داده است تا سوتی بدهند!

پیشنهاد رشوه به بازیکنان تیم مقابل

از آنجایی که فدراسیون فوتبال کمیته ویژه ای برای جلوگیری از قضاوت های مشکوک، امتیاز فروشی و فساد تشکیل داده و به دقت مربیان تیم های شاغل در لیگ دسته اول را رصد می کند بنابراین راه جمع آوری امتیازات غیر طبیعی برای یک تیم خاص به حداقل رسیده است. در این راستا شنیدیم این تیم پرسرو صدا راه های انحرافی دیگری را برای کسب امتیاز انتخاب کرده است.

تیمی که گفته می شود به لطف پنالتی های مشکوک دونه به دونه بالا آمده حالا با دونه به دونه بازیکنان تیم های حریف خود با خطوط مختلف تلفنی تماس گرفته و پیشنهاد مالی می دهد تا گاف بدهند!
به طور مثال شنیدیم پیش از مسابقه حساس هفته گذشته واسطه های باشگاه مورد نظر با سه بازیکن تیم حریف تماس گرفته و پیشنهاد سی میلیون تومانی داده اند که این سه بازیکن ماجرا را به کاپیتان خود اطلاع می دهند.

کاپیتان تیم حریف هم که سال ها در فوتبال ایران بازی کرده پیشنهاد می کند ماجرا به گوش سرمربی برسد. مربی مورد نظر هم که به شدت تحت فشار بوده و می داند فدراسیون همه چیز را تحت نظر دارد در رختکن از آن سه بازیکن می خواهد بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشته و جواب دندان شکنی به رقیب ناجوانمرد بدهند.

جزییات مطلب سوتی و شایعه و عجیب و فوتبال و میلیون را میخوانید .

حالا شنیده می شود تیم پرحاشیه لیگ دسته اول باز هم دونه به دونه با چند بازیکن حریف مستقیم هفته سی و دوم خود تماس گرفته و پیشنهاد سی میلیون تومانی به آنان ارائه داده است چون می داند سرمربی رقیب اهل معامله با این تیم نیست! به همین خاطر نیز دو، سه بازیکن خود را در آستانه بازی با تیم پرحاشیه لیگ یک از تیم کنار گذاشت!

شب تلخ آقای خاص؛ حذف عجیب منچستریونایتد از لیگ قهرمانان اروپا

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره شایعه عجیب در فوتبال ایران؛ ۳۰ میلیون بگیرید سوتی بدهید

امیدواریم مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته ویژه نظارت در هفته جاری به شکلی خاص و ویژه بر اقدامات مرموزانه برخی تیم ها نظارت کنند تا لیگ دسته اول از لوث وجود افراد آلوده، پاک شود.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: ۱۱news.ir

توضیحات بیشتر در موردسوتی شایعه عجیب فوتبال میلیون

شما مطلب شایعه عجیب در فوتبال ایران؛ ۳۰ میلیون بگیرید سوتی بدهید را می خوانید .

سرنوشت عجیب نخستین جام جهان فوتبال

ایسنا: نخستین جام انگلیس و قدیمی ترین مسابقات فوتبال در جهان در صفحه‌های نشریه ورزشی اسپورتمن متولد شد. چارلز الکوک یکی از افرادی بود که در این نشریه می‌نوشت. او از قدیمی‌های اسپورتمن بود و از خانواده‌ای خوش نام و تحصیل کرده بود. الکوک علاقه زیادی به فوتبال داشت و برای تیم واندررز به عنوان کاپیتان بازی می‌کرد. او از مسابقاتی که در کالج هارو برگزار می‌شد ایده گرفت و آن را در روزنامه مطرح کرد. در نخستین دوره ۱۵ تیم شرکت کردند و حامیان این رقابت‌ها برای جام ۲۰ پوند در نظر گرفتند. این جام ساده نقره‌ای ۲۶ سانت بلندی داشت و شبیه درخت آبنوس بود. این بازی‌ها را FA Cup نامیدند و نام “The Little Tin Idol” را برای جام برگزیدند. تیمی که قهرمان می‌شد می‌توانست یک سال جام را در اختیار داشته باشد و سال بعد آن را …

واکنش عجیب مورینیو به شایعه جذب رونالدو

به نقل از سایت برترینها و به گزارش آبان گراف واکنش عجیب مورینیو به شایعه جذب رونالدو و ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد تاکید کرد نمی خواهد شرایط رئال مادرید بدتر از اوضاع فعلی شود.  اخبار و شایعات در مورد آینده رونالدو به اوج رسیده و بسیاری اولدترافورد را مقصد آتی این ستاره پرتغالی می دانند؛ اما مورینیو تاکید کرد قصد ندارد آتش شایعات را برافروخته کند.  مورینیو گفت: “رئال مادرید در آتش قرار دارد و نتایج این تیم مطلوب نیست. اما به هر حل من ۳ سال در این تیم فعالیت داشتم و نگران آنها هستم، پس فکر می کنم من باید آخرین نفری باشم که آتش این تیم را برافروخته تر کنم و هیزم در آن بریزم. برای اینکه آبی روی آتش رئال مادرید باشم، می گویم که رونالدو بازیکنی است که  هر سرمربی و هر باشگاهی علاقمند به داشتن …

شایعه کشف اسکلت های غول پیکر انسان!

به نقل از سایت عجیب ترین و به گزارش آبان گراف شایعه کشف اسکلت های غول پیکر انسان! و اخیراً در یکی از مناطق جنوب شرقی عربستان، کاوشگران گاز بقایای اسکلت انسانی را در اندازه خارق العاده پیدا کردند.بیابان مورد نظر را یک چهام خالی یا به عربی ربع الخالی می‌نامند. [به این معنی که اگر شبه جزیرهٔ عربستان را به چهار بخش قسمت کنیم، یک چهارم آن را این بیابان شامل می‌شود.]کشف مذکور را گروه کاوشگر آرامکو انجام داده است.در قرآن کریم خداوند می‌فرماید مردم خارق‌العاده‌ای را خلق کرده که تا به حال مانند آن را خلق نکرده است.این قوم به نام عاد نامیده می‌شدند که برای آنها پیامبری به نام هود فرستاده شد.آن‌ها خیلی بلند، بزرگ و خیلی نیرومند بودند. چنان بودند که می‌توانستند بازوهایشان را اطراف یک تنه درخت بگذارند و آن را از ریشه بکنند.خود عربستانیها این مقیاس را هم به متن اضافه کردندتعدادی از این …


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *