خانه / همه / تست جالب روانشناسی : آیا من خوشگلم؟

تست جالب روانشناسی : آیا من خوشگلم؟

تست جالب روانشناسی : آیا من خوشگلم؟ , روانشناسی بازی کودکان، جالب است بدانید , دیگران درباره من چگونه فکر می‌کنند؟/ تست روانشناسی , چگونه در ۵ دقیقه حاضر شویم ؟ ( اختصاصی خانمها ) | روانشناسی آرایش , مشاوره روانشناسی رایگان , بهترین مشاوران خانواده، روانشناسی و تحصیلی کدامند؟ .
شاید تستی وجود نداشته باشد كه همه جنبه‌های شخصیت شما را نشان دهد اما این تست‌ها به شما می‌گویند شما خودتان را چطور می‌بینید … به شما برای تبدیل شدن به شخصیتی كه دوست دارید، توصیه‌هایی داریم.آیا من خوشگلم؟من خوشگلم ؟ تا امروز بارها و بارها در مورد شخصیت و جنبه‌های مختلف آن صحبت كرده‌ایم و بارها گفته‌ایم كه با یك تست نمی‌توان كل شخصیت یك نفر را بررسی كرد بلكه هر تست می‌تواند یك یا ۲ جنبه از شخصیت را بسنجد، مگر این‌كه خود تست هم بسیار كامل بوده و تعداد سوالات آن خیلی زیاد باشد تا بتواند خصوصیات …

شاید تستی وجود نداشته باشد كه همه جنبه‌های شخصیت شما را نشان دهد اما این تست‌ها به شما می‌گویند شما خودتان را چطور می‌بینید … به شما برای تبدیل شدن به شخصیتی كه دوست دارید، توصیه‌هایی داریم.

آیا من خوشگلم؟

من خوشگلم ؟ تا امروز بارها و بارها در مورد شخصیت و جنبه‌های مختلف آن صحبت كرده‌ایم و بارها گفته‌ایم كه با یك تست نمی‌توان كل شخصیت یك نفر را بررسی كرد بلكه هر تست می‌تواند یك یا ۲ جنبه از شخصیت را بسنجد، مگر این‌كه خود تست هم بسیار كامل بوده و تعداد سوالات آن خیلی زیاد باشد تا بتواند خصوصیات گوناگون را ارزیابی كند.
در این صفحه تستی داریم كه شیوه تفكر شما در مورد بدن و اندام‌تان را می‌سنجد، این‌كه احساس شما در مورد بدن‌تان چیست؟ مسلما نگرش مثبت یا منفی شما نسبت به بدن خود، می‌تواند در عزت نفس شما تاثیر بسزایی بگذارد. با این سوال‌ها می‌خواهیم فقط یك جنبه شخصیت را بسنجیم آن هم احساس شما نسبت به‌ظاهر فیزیكی‌تان و نه كل خصوصیات فردی شما را! سوالات را به دقت بخوانید و جواب‌های صادقانه بدهید و همان احساسی را كه واقعا دارید، به صورت بله یا خیر بیان كنید. اگر نمی‌توانید جواب قطعی بدهید، علامت سوال را انتخاب كنید.

همه چیز در مورد آیا تست جالب روانشناسی من

تست روانشناسی در مورد بدن و اندام تان

Psychological-testing02.jpg

جزییات مطلب آیا و تست و جالب و روانشناسی و من را میخوانید .

تفسیر  نمرات

اگر به سوال‌های ۱-۲-۴-۵-۹-۱۰- ۱۴-۱۶-۱۹-۲۰-۲۱-۲۴، پاسخ بله داده‌اید ۲ امتیاز به خود بدهید، به پاسخ‌های خیر امتیازی نداده و به علامت؟ یك امتیاز بدهید.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تست جالب روانشناسی : آیا من خوشگلم؟

اگر به سوال‌ های ۳-۶-۷-۸-۱۱-۱۲-۱۳-۱۵-۱۷-۱۸-۲۲-۲۳-۲۵، پاسخ خیر داده‌اید ۲ امتیاز به خود بدهید، به پاسخ‌های بله امتیازی ندهید و به علامت؟ یك امتیاز بدهید.

امتیاز شما بین ۵۰-۳۴ است

تبریك می‌گوییم! شما واقعا با خود كنار آمده‌اید و از بدن و اندام خود احساس رضایت می‌كنید. این‌كه فیزیك و چهره‌تان را دوست دارید در بالا بردن اعتمادبه‌نفس‌تان بسیار موثر است.

سرقت با روشی جالب

توضیحات بیشتر در موردآیا تست جالب روانشناسی من

امتیاز شما بین ۳۳-۱۷ است

شما هنوز در مورد خود به اطمینان نرسیده‌اید، گاهی از بدن خود بسیار راضی هستید و گاهی با كوچك‌ترین حرف یا انتقادی از طرف دیگران، در مورد خود دچار شك و تردید می‌شوید. سعی كنید بیشتر به خودتان اعتماد داشته باشید، به خود بباورانید كه هر آنچه هستید خوب است.

شما مطلب تست جالب روانشناسی : آیا من خوشگلم؟ را می خوانید .

امتیاز شما زیر ۱۶ است

به‌نظر می‌رسد كه بسیار نسبت به بدن خود ناامید هستید. بلند شوید! دست از بدبینی نسبت به اندام‌تان بردارید؛ با بدن‌تان مهربان‌تر باشید! فراموش نكنید كه هر كسی با شكل و بدن متفاوتی خلق شده و ظاهر ما چیزی است كه به ما داده شده است. بهتر نیست كه حقیقت را بپذیرید و به خود اجازه زندگی كردن بدهید؟!

آیا تست جالب روانشناسی من

چند نصیحت دوستانه

نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد بسیاری از شما، به‌ خصوص خانم‌ها، هنگام قضاوت در مورد قیافه‌تان چندان منصف نیستید. حدود یك سوم از شما از قیافه‌تان ناراضی هستید و نیمی از شما حداقل در مورد یك جنبه از قیافه خود ناراضی هستید.
یكی از جالب‌ترین یافته‌ها در مورد زنان این است كه تصور ذهنی‌شان از بدن هیچ رابطه‌ای با واقعیت ندارد! برای زنان وزن بزرگ‌ترین منبع نگرانی است و جامعه نیز با تبلیغ معیارهای سخت درباره بدن ایده‌آل وضعیت را دشوارتر كرده است. احساس مردان راجع به قیافه‌شان با واقعیت بیرونی هماهنگ‌تر است.

اگر مردی از قیافه خود راضی باشد، دیگران نیز احتمالا او را به همان اندازه زیبا خواهند یافت. اگر تصور شما در مورد بدن خود مناسب باشد، با بالا رفتن سن نسبت به خودتان مهربان‌تر می‌شوید.

سعی كنید به خود با دید مثبت بنگرید و نكات مثبت صورت و اندام‌تان را پیدا كنید. اطمینان داشته باشید، اگر دیدتان را مثبت كنید، جنبه‌های زیبایی از بدن‌تان را پیدا خواهید كرد كه تا به حال از آن بازمانده‌اید.

این مطلب در مورد آیا تست جالب روانشناسی من می باشد .

برای خودتان و بدن‌تان ارزش قائل شوید و به خود برسید. نظری به ظاهر و لباس پوشیدن‌تان بیندازید، اگر دیگران هم مانند شما لباس بپوشند در موردشان چه فكری می‌كنید؟ خود را با دیگران مقایسه نكنید! بلند شوید، ورزش كنید، به خود برسید، آن وقت خودتان را با گذشته‌تان مقایسه كنید. به یاد داشته باشید كه زیبایی نسبی است و در هر فرهنگ، جامعه و حتی خانواده تعریف و باور متفاوتی از بدن و قیافه ایده‌آل وجود دارد.

عکسی جالب از کودکی در یامب تو

خوب به خودتان در آینه نگاه كنید، آن‌قدرها هم كه فكر می‌كنید بد نیستید. فراموش نكنید كه تصویر بدنی یك پدیده روان‌شناختی است و لزوما بیانگر نگاه دیگران به شما نیست.

تست جالب روانشناسی : آیا من خوشگلم؟

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : mardoman.net


آیا, تست, جالب, روانشناسی, من

شخصيت درونى‌تان را با اين تست روانشناسی جالب محك بزنيد!

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛برای شناخت بهتر از شخصیت خود،سوالات زیر را با دقت خوانده و با تمرکز پاسخ دهید، وقت زیادی برای پاسخ دادن به هر سوال صرف نکنید! در انتها مطابق جدول امتیاز خود را محاسبه کرده و شخصیت خود را بیشتر بشناسید.
۱ – فکر می‌کنید چه زمانی در طول روز بیشترین کارایی را دارید؟
الف) وقتی صبح‌های زود از خواب بیدار می‌شوم.ب) در ساعت‌های بعد از ناهار و هنگام عصر.ج) وقتی همه خوابند و در سکوت آخر‌های شب.
۲- تا به حال به راه رفتن خود دقت کرده‌اید؛ فکر می‌کنید راه رفتن شما مانند کدام گزینه است؟
الف) با گام‌های بلند و تند راه می‌روم.ب) با این‌که راه رفتنم کند نیست، اما گام‌هایم بلند است.ج) سرم را بالا نگه می‌دارم و به اطراف نگاه می‌کنم هر چند آرام راه می‌روم.د) آرام راه می‌روم و سرم را پایین می‌اندازم.
۳- زمانی که یک نفر را مخاطب قرار می‌دهید و …

۷ حقیقت جالب و کمتر شنیده شده درباره بیت کوین/ آیا بیت کوین

به نقل از سایت کلیک و به گزارش آبان گراف ۷ حقیقت جالب و کمتر شنیده شده درباره بیت کوین/ آیا بیت کوین قابل اعتماد است؟ و
رسانه کلیک – اگر مایل هستید ارز دیجیتالی Bitcoin را بهتر بشناسید، پیشنهاد می‌کنیم در این مطلب حقایق جالب بیت کوین را دنبال کنید.
بیت کوین یک نوآوری اینترنتی با کارکردهای مشابه «پول بی‌پشتوانه» یا پول حکومتی است. نوآور بودن بیت کوین به این معناست که خالقان آن توانسته‌اند آن را در مدت کوتاهی از یک ایده به یک واقعیت اثرگذار بر دنیای اقتصاد بدل کنند، زیرا در چند سال گذشته ارزش بیت کوین در بازارهای جهانی از چند صدم دلار به چند هزار دلار افزایش یافته‌ است.
در ادامه با حقایق جالب بیت کوین بیشتر آشنا می …

آیا من سیتی باخت برابر لیورپول را جبران می‌کند؟

خبرگزاری فارس: دیدارهای برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از فردا (سه‌شنبه) آغاز می‌شود که به همین خاطر تکلیف ۲ تیم صعودکننده به مرحله نیمه نهایی مشخص خواهد شد.
در پایتخت ایتالیا، آ.اس رم میزبان بارسلونا است.جالوروسی که هفته قبل در بازی رفت‌ ۴ بر یک بازنده شد، برابر یاران مسی، شانس اندکی برای تغییر نتیجه خواهد داشت.هرچند که از سوی هوادارانش در ورزشگاه المپیک حمایت می‌شود.
در شهر منچستر و ورزشگاه اتحاد غوغایی برپا خواهد بود.زیرا منچسترسیتی میزبان یک تیم انگلیسی دیگر به اسم لیورپول است.
سیتیزن‌ها که بازی رفت را ۳ بر صفر باختند،‌در شرایطی سخت میزبان شاگردان یورگن کلوپ خواهند شد.
میهمانی که به نظر می‌رسد این روزها در اوج آمادگی بسر می‌برد و در اندیشه راهیابی به مرحله بالاتر این پیکارها است.
این دو پیکار ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه آغاز خواهند شد. …

 • سبک زندگی

 • مشاوره روانشناسی رایگان
 • دیگران درباره من چگونه فکر می‌کنند؟/ تست روانشناسی
 • چگونه در ۵ دقیقه حاضر شویم ؟ ( اختصاصی خانمها ) | روانشناسی آرایش
 • دروغگویی؛ چرا افراد بی دلیل دروغ می‌گویند؟+ روانشناسی دروغ و نشانه هایی برای تشخیص د
 • بامزه‌ترین و شیطنت‌آمیزترین دروغ های علمی در اول آوریل+ روانشناسی دروغ و نشانه هایی برای تشخیص د
 • نظرات جالب کاربران پس از پایان سریال پایتخت+ تصاویر جالب از سریال نوروزی «پایتخت ۵»
 • بهترین و جالب ترین کاریکاتورهای روز ایران+ کاریکاتورهای جالب برای چهارشنبه سوری
 • روانشناسی افراد گیاهخوار و خام خوار
 • روانشناسی دروغ و نشانه هایی برای تشخیص دروغ
 • روانشناسی خوردن
 • جالب ترین اسنوموبیل
 • واکنش جالب مهران احمدی نسبت به افزایش وحشتناک نرخ دلار + عکس+ نتایج جالب واکنش تند ستارگان زن به پایین
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *