سئو سایت + بهینه سازی و افزایش بازدید سایت

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چطور بعضی سایت ها پر بازدید و بعضی کم بازدید هستند؟

سایت های پربازدید این بازدید کننده را از کجا جذب میکنند؟ پاسخ خیلی ساده است ! حدود ۹۰% از بازدید کنندگان یک سایت از طریق جستجو با سایت شما آشنا می شوند و  صد البته این مورد فقط شامل سایت هایی که در رتبه بالا قرار میگرند می شود ! به عنوان مثال وقتی شما موضوعی را سرچ می کنید ، سایت گوگل لیست جستجوی خود را بصورت ده ها هزار نتیجه در ده ها صفحه برای شما ارائه میکند . آیا شما تا به حادال به صفحه ۲۰ام نتایج جستجوی گوگل رفته اید؟ پاسخ به این سوال جواب راز تعداد بازدید بالای برخی از سایت هاست .

 

قرار گرفتن در اول لیست جستجوی گوگل برابر است با افزایش بازدید

عاملی که باعث می شود بعضی از سایت ها در صدر نتایج جستجو قرار گیرند به هیچ عنوان اتفاقی نیست! بلکه این روند شامل بسیاری از تکنیک های اجرایی بر روی خود ساختار سایت ، محتوای سایت و حتی عوامل خارج از سایت مثل ارتباط و لینک گیری از سایت های دیگر می شود . این عامل سئو نام دارد .

 

سئو SEO یا بهینه‌سازی موتور جستجو

به انگلیسی : Search engine optimization عبارت است از یک سری کارهای خاص برای بهبود رتبه یک وب سایت یا یک صفحه از سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو . بطور کلی سایت هایی که در بالای نتایج جستجو قرار میگیرند و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدید کننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست می‌آوردند. (SEO) توانایی بهینه سازی انواع جستجو را دارد، از جمله: جستجوی تصاویر، جستجوی مکانی، جستجوی ویدئو، جستجوی علمی، جستجوی خبری و … در رأس موتور جستجو هستند.

 

شروع سئو

 

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

تلفن (الزامی)

موضوع فعالیت سایت شما

نام برنامه مدیریتی سایت
وردپرسجملادروپالسایر

توضیحات بیشتر را اینجا بنویسید

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *